Bugsaş İş İlanları 2017

Bugsaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bugsaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bugsaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Şirket 9 Ekim 1990 yılında AGSAŞ unvanı altında 1.000.000.000.-TL sermaye ile faaliyete başlamıştır. Bu tarihlerde ülkemizin Doğalgazla tanışması nedeni ile doğalgaz altyapı yatırımları ile dönüşüm sistemlerine yatırım yapılması amaçlanmıştır.

Ankara’da raylı sistemlere yatırım yapılması ile birlikte Şirketin faaliyet sahaları geliştirilmiş ve 27 Nisan 1995 tarihinde EGO ile yapılan sözleşme çerçevesinde ana sözleşmede tadilat yapılmıştır. Bu tadilatla birlikte Şirketin unvanı da BUGSAŞ olarak değiştirilmiştir.

Söz konusu değişikliğin tamamlanmasından sonra, 7 Temmuz 1995 tarihinde EGO Genel Müdürlüğü ile imzalanan anlaşma çerçevesinde Ankaray ve Ankara Metrosu İşletmeleri BUGSAŞ tarafından işletilmektedir.

Aynı yıl içerisinde Afyon Jeotermal projesi çerçevesinde on bin konutun ısıtılması ile ilgili çalışmalar yapılarak neticelendirilmiştir.

Şirketimiz sermayesi 12.03.2013 tarihinde 20.000.000.-TL’ye çıkarılmış olup faaliyetini sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları Politikaları

Seçme: Şirketimizin kısa ve uzun vadeli iş planları doğrultusunda planlanmış ve tanımlanmış insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra şirketimizi geleceğe taşıyacak gelişim potansiyeli olan kişileri, sektörel şartları da göz önüne alarak, seçer ve işe alır.

Değerlendirme: Şirketimiz kişilerin ve şirketin gelişimine katkıda bulunmak, üstün performansı ödüllendirmek amacıyla çalışanlarının performansını değerlendirir. Performansın değerlendirilmesi önceden tanımlanmış kriterler doğrultusunda periyodik olarak çalışanların iş performansının ve davranış özelliklerinin ölçülmesidir. Değerlendirme sürecinin sonucunda, üstün performanslı kişilerin ödüllendirilmesinin yanı sıra, yüksek potansiyelli kişilerin tespiti ve çalışanların gelişim ihtiyacının belirlenmesi ve bunların çalışanlarla paylaşılması esas alınır.

Geliştirme: Şirketimizin mevcut işlerini daha iyi yapabilmek, değişen koşullara uyum sağlayabilmek ve şirketin gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacıyla çalışanlarını geliştirir. Teknik ve mesleki eğitimleri vermek suretiyle; gelişim fırsatları ve ortamı yaratılarak, çalışanların gelişimlerini sürekli takip etmek her yöneticinin esas görevlerindendir.

Kariyer Planlaması: Şirketlerin değişen koşullar altında vizyonlarına ulaşabilmesi ve başarıda sürekliliğin sağlanabilmesi için çalışanların ve organizasyonun sürekli gözden geçirilmesi esastır. Organizasyondaki gelişmelere paralel olarak yüksek potansiyelli adayların yönetim pozisyonlarına getirilmelerinin planlanması, topluluğun sürekli hedeflerindendir. BUGSAŞ işletmesi; Vizyon, hedef ve değerlerini benimsemiş yüksek potansiyelli kişilerin işletme içerisinde değerlendirilmeleri ise şirketimiz için önemli bir öncelik taşımaktadır.

Emeklilik: Şirketimize uzun yıllar hizmet vermiş çalışanların çalışma hayatı sonrasında da yaşam kalitesini sürdürebilmesini sağlayacak yaklaşımları geliştirmek, şirket çalışanlarının emeklilik planlarının yapılması diğer ana süreçlerin etkin işleyebilmesi için bir ön koşuldur.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir