Bss Boray İş İlanları 2017

Bss Boray 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bss Boray insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bss Boray iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

BSS Boray , 2004 yılında GSM sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuştur ve GSM konteynerleri alanında kendi sandviç panelini üretebilen ilk ve tek firmadır.

BSS Boray , Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m² üretim alanına sahip 2 tesisi ve 130 kişilik uzman personeli ile hizmet vermektedir. Ürün geliştirme özelliği sayesinde yaptığı projelerle, hızla büyüyen telekomünikasyon sektöründe ve prefabrik yaşam üniteleri alanında sağlam bir şekilde yerini almıştır.

Yurt dışı çalışmalarına, kuruluş aşamasındayken Ukrayna’da açtığı şubesi ile başlayan firmamız; Belarus, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Libya, Irak, Katar ve KKTC’deki başarılı çalışmalarıyla telekomünikasyon ve prefabrik yaşam üniteleri alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıllarda, telekomünikasyon sektörü için yeni bir pazar olan Ukrayna’da yapılanan firmamız, burada Astelit-Life projesi için 2.500 adet konteyner üretmiştir. Bunun yanı sıra Özbekistan Coscom projesi için de konteyner üretimi yapmış ve ihracatını gerçekleştirmiştir.

GSM operatörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılanan firmamız sektördeki pazarı belirleyen firmalar ile sözleşmeli ürün ve çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. BSS Boray, Türkiye’de GSM sektöründeki network-alt yapı projelerinde Turkcell ve Vodafone’ un sözleşmeli çözüm ortağı ve sözleşmeli konteyner üreticisidir.

Bu aşamada müşterileri arasına Avea, Ericsson, Nokia, Motorola, Siemens, NSN, Alcatel-Lucent ve Huawei gibi global firmaları da ekleyen BSS Boray , telekomünikasyon sektöründe hizmet veren en önemli mühendislik ve üretim firmalarından birisi haline gelmiştir.

İnsan Kaynakları Politikası

BSS Boray A.Ş., geleceğe yatırım yapan, şirketin değerlerine sahip çıkan, gelişim potansiyeli yüksek olan kişileri, sektörel şartları da göz önünde bulundurarak seçmekte ve işe almakta, nitelikli işgücünün çalışmak için tercih edeceği işveren olmayı hedeflemektedir.

İnsan kaynağına yapmış olduğu yatırımların yansıması ile elde ettiği başarılar BSS Boray’ın Katılımcı Yönetim anlayışını benimsediğini gösteren en önemli unsurdur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir