Brisa İş İlanları 2017

Brisa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Brisa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Brisa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Genel Başvuru(Türkiye Geneli), Bölge Satış Yöneticisi,  Mağaza Satış Yöneticisi, İş Zekası Uzmanı, Bakım Mühendisi,  Yazılım Mühendisi, Bakım Mühendisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

Brisa / İnsan Kaynakları

Şirket misyonu, vizyonu, iş etiği, mükemmellik ve sosyal sorumluk politikaları ışığında Brisa İnsan Kaynakları ve Çalışma İlişkileri vizyonumuz;
Şirketimizin uzun ve orta vadeli iş hedeflerinin gerçekleştirilmesine destek olacak;

  • “İnsana saygı” ana felsefesi ile “değişime öncü” olunan,
  • Çalışma barışının ve sürekliliğinin sağlandığı,
  • Çalışanlarımızın çalışmaktan gurur ve mutluluk duyacakları, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre bilincinin, etik değerlerin ve adil yaklaşımın ön planda olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak ve
  • Enerjik, her zaman başarma arzusu yüksek, üstün performansı hedefleyen, değişime ve gelişime açık çalışanlarla bu ortamın sürekliliğini sağlamaktır.

Brisa‘ya iş başvurusunda bulunmak için başvuru kanalları’ndabulunan“Açık Pozisyonlar” bölümünden başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz, açık pozisyonlara uygunluğu yönünden değerlendirmeye alınacak ve işe alım prosedürüne uygun olarak size geri dönülecektir.

Brisa

Brisa, Sabancı Holding ve ortakları tarafından %100 Türk sermayeli olarak, Lassa Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında, Amerikan BF Goodrich firması ile yapılan lisans anlaşmasıyla 1974 yılında kuruldu. 90.000 metrekare kapalı alanda 1977’de üretime başlayan ve 60 ilde 186 bayi ile teşkilatlanan kuruluş, 1988’e kadar Lassa markası altında lastik üretti ve ürün yelpazesini binek, kamyon ve otobüs lastiklerinden, traktör ve iş makinesi lastiklerine kadar uzattı. 1 Kasım 1988’de, dünya lastik pazarı lideri Japon Bridgestone Corporation ile Sabancı Grubu hisseli olarak kurulan ortaklıkla Lassa şirketinin adı, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi.

1 Temmuz 1989’da temeli atılan yeni fabrika, 196.000 metrekareye büyüyen üretim tesislerinde yeni teknolojiyle ilk seri üretime 1990’da başladı. Brisa için yeni fabrika, sahip olduğu ileri teknoloji ve donanımın ötesinde, yeni bir yönetim, üretim ve kalite anlayışının da simgesi oldu. 1997’de gerçekleştirilen radyalizasyon yatırımı ile Brisa üretim tesisleri, 260.000 metrekare kapalı alana ulaştı. Brisa Türkiye’nin lider, Avrupa’nın yedinci büyük lastik üreticisidir.

Müşteri mutluluğunu esas alan Toplam Kalite Yönetimi (TKY) anlayışı ile bugüne kadar uluslararası alanda kabul gören pek çok başarılı sonuca imza atan Brisa, geleceğini iş mükemmeliği üzerine inşa etmeyi sürdürmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir