BP Petrolleri İş İlanları 2017

BP Petrolleri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

BP Petrolleri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda BP Petrolleri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kasiyer, Depo Görevlisi, Pompacı, Genel Başvuru(Türkiye Geneli),  İhracat Satış Koordinatörü, Design Coordinator.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

İş İmkanları

Bütün çalışanlarımızın haysiyetine ve haklarına saygı duyuyoruz.
Bize iş başvurularınızı iletmek, açık pozisyonlar hakkında bilgi almak için Kariyer.Net sitesindeki sayfamızı kullanabilirsiniz. Kariyer.Net sitesindeki kullanıcı adı ve şifreniz sayfamıza bağlanmak içinde geçerlidir.

BP İnsan Kaynakları Politikası

İnsan yönetimi ve becerilerinin geliştirilmesine yaklaşımımız markamızın prensipleri ile tutarlıdır.

Bütün çalışanlarımızın haysiyetine ve haklarına saygı duyuyoruz. BP’de çalışan herkesin farklı bir şirket yaratılmasında ve bu şirketin başarısında payı vardır. Birlikte çalışarak, yaratacağımız sinerji ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalayacağız.

Türkiye’de 100. yıl

2012 yılında Türkiye’deki faaliyetlerimizin 100’üncü yılını kutluyor olmanın gurur ve sevincini yaşadık. Bugün, bir asırdan uzun süredir Türkiye’deyiz ve Türk ekonomisine ve enerji sektörüne yatırımlarımızı, şirketimizin küresel vizyonu doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılık ve işbirliği içinde sürdüreceğiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir