Boydak Holding İş İlanları 2017

Boydak Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Boydak Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Boydak Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: ÜRETİM MÜHENDİSİ, SIHHI TESİSATÇI, MAĞAZA SATIŞ PERSONELİ, BİLGİ İŞLEM MEMURU, Güvenlik Görevlisi, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK BAKIM UZMAN YARDIMCISI, Meydancı, Mutfak Elemanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi.

İşe Alma & Oryantasyon Programı

İşten ayrılma, yeni kadro açılması ya da yasalar vesilesi ile ortaya çıkan personel ihtiyacında öncelikle; tanımlanan kadro ve mevcut kadro karşılaştırmasına, bölümün insan gücü planlamasına/ bütçesine bakılır. İlave insan kaynağı talebinde iş yükü artışının nedenleri talep yapan bölüm tarafından açıkça belirtilmelidir. Boydak Holding İnsan Kaynakları tarafından kullanılan insan kaynağı bulma kaynakları/araçları şu şekildedir:

1. www.boydakkariyer.com  üzerinden alınan başvurular,
2. İnsan Kaynağı istihdam siteleri,
3. İstihdam danışmanlık şirketleri,
4. Gazete İlanları,
5. Şirket İçi Referanslar,
6. Çeşitli vasıtalarla şirkete yapılan başvurular,

Mülakata çağırılan adaylar öncelikle ilgili firmada IK yetkilisi tarafından yapılan ve Temel Yetkinliklerin değerlendirildiği I. Mülakata alınır. Bu mülakatta başarılı bulunan adaylar, Teknik becerilerin ve mesleki bilgilerin ölçüldüğü II. Mülakata alınırlar. Bu mülakat ya aynı gün ya da duruma göre en kısa zamanda planlanır. II. Mülakat işe alımı yapılan adayın Beyaz-Mavi Yaka olmasına ve alım yapılacak firmanın uygulamasına göre, çeşitli testlere, kişilik envanter testlerine, el beceri testlerine veya pozisyona uygun olarak yabancı dil testlerine tabi tutulabilirler. Bu Mülakatlar sonucu edinilen bilgiler “İş Talep ve Bilgi Formu”’nun arkasına görüşmeleri yapan kişilerin görüşleri yazılarak tamamlanır. Mülakatları yapan kişilerin görüşlerini yazmaları kişilerin birtakım sebeplerden olumsuz bulunmalarında yeniden çağırılırken göz önüne alınabilmesi açısından önemlidir. Aynı zamanda kişilerle ilgili tüm görüşler, görüşme-mülakat sonuçları ERP sistemi üzerinde kayıt altına alınarak ortak veri tabanından faydalanılır. Bu testlerde de olumlu bulunan adayların formları öncelikle ilgili firma Genel Müdür’ü tarafından onaylanır. Son onaylardan da geçen adaylara sözleşme teklif edilir. Sözleşmelerin de onaylanmasının ardından adayların işe alımı geçekleşir. İşe başlayan adayların ilgili firmalarda oryantasyon eğitimine tabi tutularak sözleşmelerinde yer alan sürelerde deneme süresi adı altında çalışmaya başlarlar.

İnsan Kaynakları Politikası

Boydak Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, yatırım yapılmış beyin gücü ile elde edildiğinin bilincindedir.

Tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir. Bizler Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanmaktayız. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Çalışanlarımızın maddi ve manevi hakları gözetilerek bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı; Nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Şirketlerimiz ; sahip olduğu bilgi birikimi, kullandığı teknolojik sistemler ve ürettiği özgün ürünler ile ulusal üretim sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

Markalarımız

  • İstikbal
  • Bellona
  • Mondi
  • Deco
  • İstikbal Mutfak
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir