Botaş İş İlanları 2017

Botaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Botaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Botaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Daimi işçi, Uzman Yardımcısı, İşçi, Harita Teknikeri, Mühendis.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi

İnsan Kaynakları

BIL insan kaynakları stratejisi; organizasyonun ihtiyaçlarını karşılayacak yeterlilikte tecrübe, uzmanlık ve egitime sahip işgücü sağlamaktır. İşgücü ihtiyacı mümkün olabildigince yerel halktan karşılanmaya çalışılacaktır.

İş Başvurusu

Başvuru yapmak için sisteme giriş yapmalısınız.  Yukarıda yer alan Başvuru Kanalları üzerinden özgeçmişinizi doldurabileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz.

Vizyonumuz

Boru hattı işletmeciliğinde; insana ve çevreye verdiği değer, müşteri memnuniyeti, operasyonel verimlilik, süreç mükemmeliyeti ve finansal yapı başlıklarında uluslararası platformda örnek gösterilen bir şirket olmak.

Misyonumuz

Uluslararası Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre standartlarına ve yüksek iş ahlakı prensiplerine göre çalışarak, ülke çıkarlarını üst düzeyde gözeterek, başarılı, verimli hizmet vermek ve ülkemizin gerçekleştirmeyi düşündüğü yeni uluslararası enerji projelerini hayata geçirmek için gereken vasıflı işgücünün yetişmesine katkı sağlamak.

İletişim

E-Mail :  [email protected]

Yazışma Adresi : Haydar Aliyev Deniz Terminali 01944 Ceyhan/Adana TÜRKİYE

Telefon : +90 322 355 17 00

Faks : +90 322 355 18 00

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir