Bosch İş İlanları 2017

Bosch 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bosch insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bosch iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektronik Bakım Operatörü, Eğitim ve Geliştirme Uzmanı, Seri Üretim Elemanı, Mekanik Bakım Elemanı, Departman Sekreteri, Teklif Mühendisi, Pazarlama Stajyeri, Satış Destek Sorumlusu,  Atölye Teknisyeni, Teknik Servis Takım Lideri, Beyaz Eşya Servis Teknisyeni, Yardımcı Servis Teknisyeni, Şikayet Değerlendirme Sorumlusu, Ürün Sorumlusu.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

Bosch ailesine katılmak ister misiniz?

Bu bizi çok memnun eder. Öğrenci programlarımız ya da açık pozisyonlarımız ile başarılı bir kariyere adım atabilirsiniz. Hem Türkiye hem de dünya çapında size sunduğumuz fırsatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Rehber ilkemiz
Farklı fikirlere, dile ve kültüre sahip birçok insanı kendi çatımız altında birleştiriyoruz. Bu çeşitlilik bizim en büyük gücümüzdür. Bunu, yarının yenilikleri için bir güç kaynağı ve dünyanın dört bir yanındaki çalışma arkadaşlarımızı birleştiren temel bir değer olarak görüyoruz. Eşit fırsat kapısının Bosch’ta herkese açık olduğunu söylemeye gerek yok. Böylece, şu anda ve gelecekte birlikte güçlü kalabiliriz.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir