BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK İş İlanları 2017

BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj imkanları için açık pozisyonlarda bulunan “Stajyer Alımı” pozisyonuna başvurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

 

Uygun Pozisyonlar: Muhasebe Yönetmeni,  Emeklilik ve Yaşam Danışmanı,  Strateji ve Satış Müdürü,  Finansal Danışman,  Hukuk Stajyeri,  BT Altyapı Sistem Yönetimi Yönetmen Yardımcısı,  Muhasebe Yetkilisi / Yönetmen Yardımcısı,  Acente Satış Kanalı Bölge Satış Yönetmeni,  Şikayet Yönetimi Yönetmeni,  Dijital Kanal Stajyeri,  Bütçe ve Finansal Raporlama Müdürü,  İdari İşler Yönetmen Yardımcısı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net Resmi Web Sitesi

Ücretlendirme ve Yan Haklar

BNP Paribas Cardif ücretlerin belirlenmesinde, şirket içi ve sektör ile kıyaslama çalışmaları yaparak kıdemi, işin içeriğini ve performansı gözeten bir yaklaşım ile konumlandırma yapmaktadır.

Ücret yaklaşımımız, yan haklarımız ve izin uygulamalarımız ile ilgili diğer bilgiler:

  • Yılda 12 maaş ödemesi yapılır, ücretler brüt olarak ödenir.
  • Öğle yemeği yemek kartı ile, ulaşım hizmetleri ise şirket servisleri ile karşılanır.
  • Özel sağlık sigortası (çalışmayan eşleri ve çocukları kapsayan) ve özel hayat sigortası imkanı sağlanır.
  • Pozisyonun gereklerine bağlı olarak araç tahsisi ve mobil telefon sağlanır.
  • Şirketimizde aşağıdaki kıdem bilgileri doğrultusunda yıllık ücretli izin politikası uygulanır. Buna ek olarak; şirketimizde doğum günü izin uygulaması (1 gün) bulunmaktadır.

1–5 yıl arası 15 iş günü
6–15 yıl arası 20 iş günü
16 yıl ve üzeri 26 iş günü

İşe Alım ve Açık Pozisyonlar

BNP Paribas Cardif, gelecekteki yöneticilerini kendi yetiştirdiği çalışanlarından getirmeyi amaçlayan bir kurumdur. Şirketimiz öncelikle giriş ve orta kademe pozisyonları, gerektiğinde de yönetici pozisyonları için çalışan alımı gerçekleştirmektedir. Şirketimizdeki pozisyonlar için iş ilanları, şirket içi açık pozisyon duyuruları aracılığıyla ve internet üzerinden duyurulmakta, ayrıca e-mail, faks veya referans yoluyla gelen başvurular da başvuru havuzunda toplanarak değerlendirmeye alınmaktadır. İşe alım uygulamalarındaki genel kriterlerimiz:

  • İşin niteliğine göre gereken eğitim düzeyine, sertifikaya/lisansa ve tecrübeye sahip olmak,
  • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış veya tecil ettirmiş olmak,
  • Sağlık durumu açısından şirketin görevlendirdiği her yerde görev yapmaya ve seyahat etmeye uygun olmak,
  • BNP Paribas Cardif değerlerine, yetkinliklerine ve Cardif’li Çalışan profiline uygun veya uyum sağlayabilecek bir profilde olmak,
  • İşin niteliğine göre yapılacak mülakatlarda/testlerde başarılı olmak.

Kariyer Yönetimi

Kariyer geliştirmede temel yaklaşımımız; çalışanlarımıza belli bir süre içinde kesin bir görev saptaması ile değil, BNP Paribas Cardif Grubu olanakları çerçevesinde uygun olabilecek, yatay-dikey kariyer hareketleri ile iş zenginleştirmesi gibi alternatifleri de içeren bir kariyer yolunun belirlenmesi ve bu çerçevede gerçekçi bir planlama yapılması şeklindedir. Bir çalışanın ne kadar süre içinde bir üst düzeye ya da göreve gelebileceği, tümüyle kendisinin yetkinlikleri, şirket ihtiyaçları ve mesleki kıdemi ve performansıyla ilgili olarak değerlendirilmektedir.

BNP Paribas Cardif İnsan Kaynakları olarak, çalışanlarımızın kariyer yollarını oluşturabilmeleri, gelişim ve ilerlemeleri için; performanslarını ölçümlüyor ve takip ediyor, gelişim ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler planlıyor, şirket içi açık pozisyonlarımızı “Şirket İçi İlan Duyuruları” yoluyla çalışanlarımızla paylaşıyoruz. Yılda bir defa gerçekleştirilen terfi dönemlerinde, şirket ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yetkinliğe, kıdeme ve performans düzeyine sahip çalışanlarımızın terfi etmesine ve kariyer yollarında ilerlemelerine imkan sağlıyoruz.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir