Bizcon İş İlanları 2017

Bizcon 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bizcon insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bizcon iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

ACRON günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir.

ACRON, kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan; SAP Gold Partner’larının birleşmesiyle meydana gelmiştir.

Holdinglere, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere sektörel hazır içerikli çözümler üreten ACRON ‘güven’ faktörünü şirket genetiğinin vazgeçilmezleri arasında görmektedir.

ACRON hizmet verilen sektörler bir araya getirildiğinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde müşterilerin her birisine, küçük ölçekli firmalar dahil olmak üzere daha hızlı ve etkin çözümler üretebilecek bir yapıya sahiptir. Ülke ekonomisine yön veren tüm sektörlerdeki firmalara hizmet veren ACRON için ‘’uzmanlık’’ vazgeçilmez değerlerden biridir. Bunun bilinciyle ACRON sektörel uzmanlığa yatırım yapmaya devam edecektir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir