Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2017

Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Üniversitemize bağlı Fakültelerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN MÜRACATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

Adayların 657 sayılı yasanın 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,

Adaylar, 2547 Sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmalı,

Bitlis Eren üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yülkseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesinin ilgili maddelerindeki şartlara haiz olmak gerekir.

Dilekçede aday yabancı dilini belirtmelidir.

Özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri ( lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgesi ) 2 adet fotoğraf ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan 4 ( dört ) adet dosyayı ekleyerek Personel Daire Başkanlığına şahsen veya Posta Yoluyla müracat etmeleri gerekmektedir.Posta yoluyla yapılan başvurulardaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Tüm adaylar için, 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince ayrıca Üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır. Adayların sınava girmeleri zorunludur.

Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih daha sonra adaylara üniversitemizin web sitesinde duyurulacaktır.

MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü Kontrol ve Kumanda Sistemleri Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 3 1 Elektrik ve / veya Elektronik Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir