Bis Çözüm İş İlanları 2017

Bis Çözüm 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bis Çözüm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bis Çözüm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

1994 yılında kurulan BIS, paket uygulama çözümlerinin yanı sıra kişiselleştirilmiş yazılım geliştirme, framework entegrasyonu, migration ve danışmanlık hizmetleri sunan lider teknoloji ve servis sağlayıcısıdır. BIS, finansal hizmet sektörünün tüm sanal segmentlerindeki kurumlara kritik yazılımlar ve IT hizmetleri sunmaktadır. BIS, zamanla kurumların üretkenlik, karlılık ve gelişimlerini koruyabilmelerine ve arttırabilmelerine olanak tanıyan açık ve değişken altyapılar yaratabilecek düzey ve büyüklüğe ulaşmıştır.

Çözümlerimiz birçok ihtiyaca cevap vermekte, fakat ortak bir özelliği paylaşmaktadır: ister verimliliği arttırmak, ister müşteri hizmetini geliştirmek, ister kanunlara uyum sağlamak veya ister inovasyonla büyüme fırsatlarını yakalamak olsun; müşterilerimizin spesifik iş stratejilerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak.

Neler Sunuyoruz


BIS, beş iş alanından oluşmaktadır: Bankacılık, Sermaye Piyasaları, Krediler, İnsan Kaynakları, Altyapı ve Finans dışı yazılımlar. Daha düşük sahip olma maliyetli, güvenilir, düşük riskli, yüksek performanslı ve stabil çözümler için spesifik müşteri ihtiyaçlarına hitap eden inovatif iş çözümleri geliştirmekteyiz.

BIS’teki misyonumuz, müşterilerimize iş gereksinimlerine paralel gelişmiş teknolojiler vasıtasıyla etkin bir şekilde rekabet edebilmelerine, inovatif olmalarına ve kendilerini farklılaştırmalarına yardımcı olmaktır. BIS iş çözümleri portföyü şu alanlara hizmet eder:

  • Bankacılık
  • Aracı kurum, trading ve takas
  • Tüketici finansmanı
  • Faktoring
  • Mortgage kredileri
  • İnsan kaynakları yönetimi
  • Teklif ve sözleşme yönetim
  • Faturalama sistemi

Çözüm ve hizmetlerimizl, müşterilerimizin işlerinin yolunda gitmesini sağlamak için sürekli bir gelişim döngüsü oluşturabilmelerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Projelerin zamanında ve bütçe dahilinde hayata geçirilmesi için müşterilerimizin her adımlarında yanlarındayız. Kapsamlı ürün ve hizmet gamımız, kurumlara optimum planlama, uygulama, eğitim ve operasyon konularında yardımcı olur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir