BİRMOT İş İlanları 2017

BİRMOT 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

BİRMOT insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda BİRMOT iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Filo Satış Danışmanı, Kaporta Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Mekanik Teknisyeni, Servis Danışmanı, Mekanik Teknisyeni, Toptan Yedek Parça Satış Danışmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İK Vizyonumuz

Otomotiv perakendeciliği sektöründe en fazla tercih edilen şirket olmak

İK Misyonumuz

Birmot’ta insan kaynakları vizyonumuz, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çağdaş, adil ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan İK sistemleri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

İK Politikamız

Birmot olarak insan kaynakları politikamız, çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, gelişimlerini sürekli kılmak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek üzere, süreçlerde şeffaflık, çalışanlara adil yaklaşım, insan odaklı yönetim, tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan insan kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Performans Yönetimi

Birmot çalışanlarının tümü, Performans Yönetim Sistemi’ne dahildir. Çok önem verdiğimiz ve tüm süreçlerimizin temelini oluşturan sistem sayesinde, işini kendi işi gibi benimseyen tüm çalışanlarımız; maddi ve manevi olarak tatmin olurken, müşterilerimize de en iyi hizmeti sunuyorlar. Birmot’ta herşey çok şeffaf ve şirketimiz kazandıkça çalışanlarımızın da kazandığı bir altyapı oluşturduk. Çalışanlarımızın işlerinde yaşadıkları tatmin, müşterilerimize her birimimiz ve kadememizde sunduğumuz kaliteli, verimli ve güler yüzlü hizmetimizin de kaynağını oluşturuyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir