Birim Bilgi Teknolojileri İş İlanları 2017

Birim Bilgi Teknolojileri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Birim Bilgi Teknolojileri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Birim Bilgi Teknolojileri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sayfa

Merkezi İzmir’de bulunan Birim Bilgi Teknolojileri,  Türkiye çapında hizmet veren, 3 bölge Müdürlüğündeki  2000’e yakın çalışanıyla  sağlık bilişimi sektörünün  lider şirketidir.

1991’de kurulan,  2006 yılında Vestel ile şirket evliliği yaparak daha da güçlenen Birim  dijital sağlık uygulamaları alanındaki liderliğini bölge ülkelere de yaymayı hedeflemektedir. Birim’in global gelişim yaklaşımı, ülke çapında edindiğimiz  deneyimi dünya çapında stratejik olarak önemli pazarlarda geliştirmeye odaklanır.

Birim, entegre bilgi yönetim sistemi ihtiyacı olan sağlık kurumuna tüm donanım, yazılım ve altyapıyı sağlamakta; HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) için gerekli olan yazılım ve ekipman kullanımının eğitimini vermekte; ihtiyaçlar doğrultusunda sağlık kurumuna veri girişini sağlayacak personeli temin etmekte ve tüm sistem bakımlarını üstlenmektedir.

Birim, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi programlarının tasarım sürecini yaşayan bir sistem olarak değerlendirmektedir. Buna yönelik olarak; sistem destek birimleri, teknik destek birimleri ve tasarı birimleri günün değişen koşullarına uygun programları elde etme doğrultusunda çalışarak, programların gelişimini sürekli kılmaktadırlar. Bu çalışma prensibi sayesinde programlar, sağlık sektörü hizmetleri ve hastanın kurumdan aldığı hizmet arasında artarak büyüyen bir sinerji yaratmaktadır. Ayrıca sektör lideri yabancı yazılım ve donanım üreticileri ile en üst seviyede iş ortaklıkları ve beta test programları ile teknoloji  en üst seviyede takip edilir ve tüm yenilikler  müşterilerimize öncelikli olarak sunulur.

Hastanelerin resmi iş süreçlerine ve bu ihtiyaçlara odaklanmış olan programlar; sağlık sektörüne en uygun çözümleri en kısa zamanda sunacak tarzda ve mevzuata uygun olarak yapılandırılmıştır. Birim,  müşterilerine, uygun maliyetle güvenilir,  ölçeklenebilir  ve uçtan uca  entegre bir hastane bilgi yönetim sistemi sunmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir