Birfen İş İlanları 2017

Birfen 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Birfen insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Birfen iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

1979 tarihinde kurduğumuz ve özellikle kimya tesislerinde yapılan Ex-proof  tesisat montaj işlerinde öncü olan şirketimiz elektrik ve otomasyon sistemleri tesisatları montaj taahhüdü işleri yapmaktadır. 2004 yılında “ISO 9001:2008”, 2013 yılında ise “OHSAS 18001” belgesi alan şirketimiz kurumsallaşma yönünde hedeflerine ulaşmıştır.

BİRFEN’ in Tecrübesi: 1979 yılında “FEN ELEKTRİK” olarak kurulan firmamız 2002 yılından itibaren “BİRFEN” olarak isim değiştirmiştir. Elektronik, pnömatik, hidrolik, panel imalatı dallarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

* 2004 yılında küçük çaplı yapılan elektrik (MCC,ADP vs. gibi) ve otomasyon (PLC,LCP vs. gibi) panelleri imalatı işleri büyütme kararı alınmış ve bu doğrultuda, panel imalat atölyesi açılması yönünde çalışmalarımız başlamıştır.

ISO-OHSAS BELGEMİZ

Şirketimizin kalite anlayışına verdiğimiz önemi resmileştirebilmek için yaptığımız çalışmalar sonucunda 2008 yılından itibaren ISO 9001-2000 toplam kalite sistemi ile kurumsallaştık.”ISO 9001-2000″ ve “2013 OHSAS 18001” belgesi olan şirketimiz kalite standartlarını daima geliştirip, yenilikleri takip etmekte ve çağın gereklerini yerine getirerek yıllardır sürdürdüğü kalite politikasını kararlılıkla ilerletmektedir.Firmamıza ait ISO Belgesinin örneğini görmek içinBuraya Tıklayınız.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

BİRFEN ELEKTİRİK ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Olarak Amacımız ; Elektrik ve Elektronik montaj ve mühendislik hizmetlerini en başarılı ve kalite standartlarına uygun bir şekilde yaparak, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet verip, müşteri memnuniyetinimaksimum seviyeye ulaştırmaktır.Yaptığımız işlerdeki kalite seviyemizi daima geliştirerek piyasadaki rekabet gücünü ileri seviyelere götürmek asıl hedefimizdir.Kalite Yönetim Sistemi nin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm şirket çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir