Biota Laboratuarları İş İlanları 2017

Biota Laboratuarları 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Biota Laboratuarları insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Biota Laboratuarları iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Finans Elemanı, Güzellik Uzmanı, AR-GE Sorumlusu, SATIŞ DESTEK UZMANI, Tıbbi Tanıtım Sorumlusu, MEDİKAL ASİSTANMuhasebe Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kariyeriniz

Biota ailesinde kariyer planlama istihdam süreciyle beraber başlar. İş başı yapan personelin iş başı öncesinde yaptığı mülakat ve kişilik test sonuçları göz önünde bulundurularak bir kariyer planı için temel oluşturulur. Uzman psikologumuzun değerlendirmesini yaptığı kişilik testleri ile personelin kişisel özellikleri, güçlü yönleri, geliştirilebilir tarafları, eğilimli ve başarılı olabileceği alanlar vb. birçok sonuç ortaya konur. Bu sonuçlar titizlikle incelenir, bu doğrultuda kişinin yönlendirilmesi gereken ve başarılı olabileceği konum / konumlar belirlenir. Bu belirleme ihtiyaç duyulan eğitim programları ile desteklenir.

Her dönem tüm birimler de uygulanan Performans Değerlendirme Sistemi ile de personeldeki gelişim ve başarı oranı saptanarak rotasyon ve terfiiler gerçekleştirilir. Bu şekilde kişinin belirlenmiş kariyer planına ne kadar uyum gösterdiği ya da kariyer planında ne gibi değişiklik ve geliştirme yapılması gerektiği de ortaya çıkarılmış olur. PDS sonuçları doğrultusunda çalışanın güçlü ve eksik yönleri irdelenerek potansiyelini artırmak için gerekli eğitim planı oluşturulur ve takvime bağlanır.

Biota Hakkında

2002 yılında kurulan B’IOTA Laboratuvarları sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli bitkisel çözümler üretiyor. Bünyesinde Bioxcin, Bioder, Bioblas, Biomen, Restorex ve Nutraxin gibi markaları barındıran B’iota sürekli yeni ürünler geliştirerek dünya markaları yaratma hedefine hızla ilerliyor. Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan B’iota, doğanın sınırsız yararını sunduğu farklı bitkileri sentezleyerek en son teknolojiyi titizlikle bir araya getiriyor. B’iota’nın devrim yaratan nitelikteki markaları çeşitli sorunlara yüzde 100 bitkisel çözümler sunarken bu ürünler eczaneden markete, zincir mağazalardan parfümeriye kadar birçok noktada tüketiciyle buluşuyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir