Biofarma İlaç İş İlanları 2017

Biofarma İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Biofarma İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Biofarma İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Patent Uzmanı, Medikal Müdür, Ürün Güvenliği Uzmanı\Sorumlusu, Tıbbi Mümessil, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Granülasyon Operatörü\Görevlisi, Ürün Müdürü, Üretim Görevlisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi –

İş Başvuruları

Biofarma’nın en büyük sermayesi çalışanlarıdır.

İnsan gücü ihtiyacının firma içi ya da dışından karşılanmasında temel alınmış ilkelerin başında, öznel ve amaca yönelik ölçümleme yapmak, doğru hedef grubuna ulaşmak, seçme şansını yüksek tutmak, adaylara eşit fırsat tanımak, tarafsız ve etki altında kalmadan hareket etmek gelmektedir.

Biofarma’da işe alımlar insan kaynakları tarafından düzenlenen test ve mülakat süreçleriyle gerçekleştirilir.  İhtiyaç duyulan poziyona ve alım yapılacak pozisyonun görev tanımına uygun kişilere, görevin gerektirdiği beceriler ve kişilik özellikleri esas alınarak yetkinlik bazlı EGO ANALİZİ uygulanır. Ego Analizi sonuçları da dikkate alınarak başarılı görülen adaylar mülakata davet edilirler. Mülakatlarda ise adayın firma kültürüne ve başvurulan göreve uygunluğu tespit edilmeye çalışılır.

Tarihçe

Ülkemizin en köklü ilaç firmalarından biri olan ve temelleri 1945’li yıllarda atılan Biofarma ,faaliyetlerini 1950-1989 yılları arasında İstanbul’un  Mercan semtinde sürdürmüştür.

1973 yılında Eczacı Mustafa ÖNCEL tarafından satın alınan ve sonrasında da  Limited Şirkete dönüşen Biofarma,  beşeri ilaç üretiminde teknolojik olanakları ve uzman kadrosuyla daima çağın gerektirdiği girişim ve gelişmelerin içinde olmuştur. 1990 yılında, kuruluş yeri olan Mercan-İstanbul’daki tesislerinden Sancaktepe / İstanbul’daki 17.000 m²’lik arazi içerisinde inşa edilmiş 15.000 m²’lik modern tesislerine taşınan ve  1998 yılında Anonim şirket haline dönüşen Biofarma, bugün ise Isanne S.a.r.l  Lux. bünyesinde yer almaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir