Bimsa İş İlanları 2017

Bimsa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bimsa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bimsa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1975 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulan BİMSA, 39 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketlerindendir. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin; uygulama ve iş danışmanlığından kuruma özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterileri için “en uygun” çözümleri “en yüksek” kalitede oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

100’ü aşkın deneyimli uzman kadrosu ile BİMSA; üretim, finans, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi, endüstriyel otomasyon yazılımı, müşteri ilişkileri yönetimi, ürün ömrü yönetimi, iş zekası, portal yönetimi ve karar destek sistemleri konularında, çok çeşitli donanım ve yazılım platformlarında uygulamalar geliştirmekte ve uyarlamaktadır. En güncel bilgi teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ürün ve hizmetlerle, e-iş çözümleri, uygulama geliştirme, SAP danışmanlığı, mobil uygulamalar, doküman yönetimi, servis odaklı mimari teknolojileri, sunucu işletimi ve barındırma gibi alanlarda müşterilerine rekabet avantajı sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetinde ve şirket süreçlerinde sürekli iyileştirmeye önem veren BİMSA, Şubat 2003 tarihinde aldığı ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’yle Bilgi Teknolojileri alanındaki kalitesini TSE onaylı olarak kanıtlamıştır. 2008 yılı içinde yapılan müşteri hizmetlerinin ITIL süreçlerine uyumlanması çalışmaları neticesinde ISO 2000 sertifikasını almıştır. Bununla birlikte BİMSA, devlet destekli bir markalaşma çalışması olan Turquality programına, ‘1. Grup Danışman Firma’ statüsünde akredite olmuştur.

BİMSA “İş çözümlerinde güvenilir iş ortağı olmak” misyonu ile bugün ve yarının iş teknolojileri alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir