Bimeks İş İlanları 2017

Bimeks 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bimeks insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bimeks iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kasiyerler Full Time/Part Time, Satış Danışmanları Full Time/Part Time, Beyaz Eşya Satış Danışmanları, Mağaza Teknik Danışmanı, Depo Personeli, Mağaza Yöneticisi, Çağrı Merkezi Uzmanı. (Ankara-Diyarbakır-Bursa-Erzincan-Edirne-Yozgat-İzmir-Aksaray-Aydın-Balıkesir-Samsun-Mardin-Konya-Denizli-Gaziantep-Tekirdağ-Kocaeli-Bolu-Malatya-Nevşehir-Yalova-Manisa-Bartın-Van-Antalya-Düzce-Kayseri)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

Kurumsal 

1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerine bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks, Türkiye’nin lider ve öncü markalarından biridir.

Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Bimeks, müşteri sadakatinde liderliğini korumaktadır.

Bimeks, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başlayan ilk teknoloji perakende şirketi olma özelliğini taşımasının yanı sıra AVM’de açılan ilk teknoloji perakende şirketidir.

Bimeks, verimliliğe odaklı politika ve uygulamalarına özkaynaklarını güçlendirme atılımını da ilave etmiştir. Kendine özgü franchise sistemi ile sektörüne öncülük eden şirket çok kanallılığı stratejisi olarak benimsemiş ve kendi mağazaları, franchise mağazalar ve online satış kanalı ile erişim ağını her geçen gün büyütmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılmayı hedefleyen Bimeks, 81 ilde en az bir Bimeks mağazası ile var olmayı hedeflemektedir. Dünya pazarına açılarak uluslararası bir marka olmayı uzun dönemli hedefleri arasında bulunduran Bimeks’in çoğunluk hissesi Akgiray Ailesi’ne aittir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir