Biltam İş İlanları 2017

Biltam 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Biltam insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Biltam iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Türkiye’de iletişimin mimarı Biltam 1983 yılında İstanbul’da kuruldu.

IP Telephony, IP Contact Center, Web-Email-Data Security, Lan, Wireless Lan, Wan, Wan Acceleration, Bant Genişliği Yönetimi, IP Video Surveillance, IP Video Konferans konularında danışmanlık, tasarım, satış, eğitim, bakım-onarım ve işletim hizmetleri vermekteyiz.

Başarımızdaki sır, müşterilerimize verdiğimiz destek ve yaklaşımımızdan kaynaklanıyor. Bu nedenle Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri yıllardır bizimle çalışmayı tercih ediyor.

Ekibimiz, iletişim teknolojileri konusunda seçkin özgeçmişlere sahip kişilerden oluşuyor. Yaklaşık 60 kişiden oluşan kadromuz Türkiye ve yurtdışında önde gelen üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almış kişilerden kurulu.

Şirket stratejimiz ve politikamız iletişim teknolojileri alanında lider konumda olmak.

TSE Hizmet Yeterlilik ve ISO 9001 Kalite Güvence belgelerine ve Cisco, Riverbed, Motorola, HP, Checkpoint ve Websense’in en üst seviye teknoloji ve çözüm ortaklıklarına sahibiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir