Bilkom İş İlanları 2017

Bilkom 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bilkom insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bilkom iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1984 yılında IT sektöründe faaliyetlerine başlayan Bilkom, 2000 yılında Koç Bilgi Grubu’na katıldı. Dijital hayat stili sunan mobilite odaklı ürün portföyünün yanı sıra değişimi ve gelişimi ilke olarak benimsemiş yönetim anlayışı, tam bir ekip ruhu taşıyan çalışanları ve kapsamlı organizasyonlarıyla Bilkom büyüme stratejisini iş ortaklarıyla birlikte başarıyla uyguluyor.

Mac bilgisayarlar, iPod, iPad, iPhone ürünleri başta olmak üzere tüm Apple ürünlerinin ve Graphisoft gibi değerli markaların Türkiye’deki yetkili dağıtım firması olarak 25 yıldan fazla süredir pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdüren Bilkom, alanında fark yaratıyor. Bu farkın doğal bir sonucu olarak da finansal yapısını sürekli güçlendirerek çeşitli ulusal listelerde gittikçe üst sıralara doğru ilerliyor.

Bilkom, dünyada alanının en değerli markalarının Türkiye’deki tüm pazarlama, satış, kanal geliştirme ve satış sonrası destek faaliyetlerini “dijital yaşam koçu” felsefesiyle yönetiyor. Kurumsal alanda iş ortakları kanalıyla eğitim, medya, sağlık, mimarlık, kamu gibi birçok segmente, son kullanıcı pazarında ise etkin erişim sağladığı perakende kanalıyla tüketicilere ürünlerini ulaştıran Bilkom, hem farklı sektörlerin dijital çağa ayak uydurmasına hem de standart bir bireyin teknolojiyle yaşam kalitesini artırabilmesine destek oluyor. Merkez ofisten yönettiği ülke geneline yayılmış Apple yetkili iletişim ve destek merkezleriyle, satış sonrası teknik servis hizmetini de son derece yüksek müşteri memnuniyetiyle hızlı ve eksiksiz bir şekilde sağlıyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir