Bilin Yazılım İş İlanları 2017

Bilin Yazılım 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bilin Yazılım insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bilin Yazılım iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Organizasyonlarda neyin değer yarattığı ile ilgili anlayış kökten değişmektedir. Günümüzde değer yaratan organizasyonlar, bilgi ile ve bilgiye sahip insanlarla yola çıkanlardır.

İnsan Kaynakları Departmanları artık kurumun stratejik ortağı konumuna geçerek; organizasyonun vizyonunu gerçekleştirebilecek doğru yeteneği işe alma, yerleştirme, kurumla uyumlandırma, geliştirme ve elde tutma amaçları ile hem iç süreçlerini geliştirme hem de bunları destekleyecek sağlıklı ve kalıcı bilgi sistemlerini kurma yolunda hareket etmektedir.

HUMANIST Yetenek Yönetimi, sizi geleceğe taşıyan yolda kurumunuza eşlik edecek yeteneği bulmanız, seçmeniz, kurumunuzla bütünleştirmeniz, geliştirmeniz ve birlikteliğinizi sürdürmeniz için en etkin yöntem ve teknoloji çözümleri ile donatılmıştır.

Bilin Yazılım, seçtiği iş yönetimi alanları ile ilgili süreçlerin yönetilmesinde bilgi teknolojilerinin kullanılmasına katkı yaratma misyonu ve 20 yıllık deneyimini, sürekli gelişime ve yeni teknolojilere değer vererek, gelecek nesillere aktarmayı görev edinmiş insan kaynakları politikaları ışığında; takımdaş, verimli, değer yaratan çalışanları ile birlikte, geleceğe güvenle yol almaktadır.

Bilin çalışanları, işlerinin gereği eğitimleri almış yetenekli gençler arasından özenle seçilir ve BİLİN’deki çalışma hayatları boyuncahem iş başında hem de kuramsal bazda çeşitli eğitimlere tabi tutulurlar.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir