Bilgitaş İş İlanları 2017

Bilgitaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bilgitaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bilgitaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

1982 yılında kurulan Bilgitaş, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşlarından birisidir. Bilgitaş Türkiye yetkili distribütörü olduğu Kyocera Document Solutions ile uzun yıllardır Türkiye fotokopi makinası pazarının lideridir.

Bilgitaş ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Dijital Renkli Baskı ve Sonlandırma Makinaları,  Lazer Yazıcı, Geniş Format Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.

Bilgitaş müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda Sayfabaşı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Kurumsal Baskı Destek Merkezi, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme çözümleri sunarak değer katmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir