Bilgin Enerji İş İlanları 2017

Bilgin Enerji 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bilgin Enerji insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bilgin Enerji iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bilgin Enerji, 1992 yılından beri yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elektrik üretim tesisleri geliştirip, kurulumunu yapıp işletmektedir. Bilgin Enerji bugün toplam 405 MW kurulu gücüyle, Türkiye enerjisinin %1’ini tek başına yenilenebilir kaynaklardan karşılamaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ

Bilgin Enerji Yatırım Holding olarak, bir yandan enerji sektöründeki faaliyetlerimize devam ederken; diğer yandan tüm iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumun tümü için değer yaratmaya da büyük önem vermekteyiz.

Paydaşlarımıza karşı olan sorumluluk bilincimiz çerçevesinde, kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizi sağlık ve eğitim altyapısının geliştirilmesi , çevrenin korunması ile yerel ekonominin gelişiminin sürdürülebilir kılınması hedeflerine yönelik olarak planlamaktayız.

Bu hedefler çerçevesinde yaklaşımımız, enerji santrallerimiz etrafındaki yerel halkın talep ve ihtiyaçlarına öncelik vermektir. Planladığımız sosyal sorumluluk projeleri ile yerel halkın yaşam kalitesini arttırmak nihai hedefimizdir. Sektörümüzdeki lider konumumuza yakışır şekilde, topluma ve çevreye fayda sağlamak adına yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımızı, kurumsal kimliğimizin bir parçası olarak görmekten gurur duyuyoruz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir