Bildirici Gıda İş İlanları 2017

Bildirici Gıda 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bildirici Gıda insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bildirici Gıda iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Depo Sevkiyat Elemanı, Reyon Elemanı, MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYLARI, KASAP USTASI,  Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Vizyonumuz:

Hijyenik koşullarda gıda güvenliğine uygun satış alanları oluşturabilmek ve çevresine duyarlı, bulunduğu bölge ve şehrin ekonomisine artı bir katma değer yaratabilen bir marka olmaktır.Türkiye gerçekleri içerisinde, Türk insanına yakışır Mağaza koşulları belirlemeye çalışan Bildirici’de İnsana saygı, Sevgi ilk planda gelmektedir.

Bildirici Süpermarket bugün 12.900 m2’ lik market satış alanına sahip,500 m2 ile 1.200 m2 arasında değişen büyüklüklerde 21 adet mağazasıyla, 68 kasa ve 420 personeliyle Sincan,Etimesgut,Eryaman,Batıkent, Ostim, Demetevler, Cebeci,Mamak,Demirlibahçe,Toki Turkuaz Vadisi,Balgat ve Çayyolu bölgeleri olmak üzere geniş bir yelpazade kaliteli ve modern marketçilik anlayışıyla Ankara tüketicisine hizmet vermektedir.
Tüm bu özellikleriyle çağdaş ve büyüyen bir marka.

1936 yılından buyana gıda sektörünün içinde olan Bildirici Şanlı Urfa/ Siverek’ten’ sonra Ankarada 1980 yılında Perakende sektörüne girmiş ve 1988 yılında da Toptan gıda ile Gıda sektörü içinde var olmaya devam etmiştir, 1993 yılında profesyonel anlamda Perakendeciliğe geçen bildirici her geçen gün dev adımlarla daha da büyümektedir.

Bildirici Hakkında

Ankara’da bugün 35’e yakın yerel market zinciri ve birçok ulusal ve uluslararası market zincirleri ve hipermarketler bulunmaktadır. Bu marketlerle aramızdaki farklar ise detaylarda gizlidir. Müşteri sadakatini ve memnuniyetini artıran ve uzun yıllardır bu detaylar ile vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde Bildirici Ankara perakendesinin bugün çok güçlü bir markası haline gelmiştir.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir