Benetton İş İlanları 2017

Benetton 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Benetton insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Benetton iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı, Kasiyer, Armada Benetton, Nautilus Benetton, Neomarin AVM Benetton, Cevahir Benetton, Palladium Benetton, Tunalı Hilmi Benetton, Cepa Benetton, Alsancak Benetton, Kozyatağı Carrefour Benetton, Ege Park Benetton.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Secretcv.com

İş Açıklaması
Geleceğinize bir aile ortamında, keyifle hazırlanın! Benetton Grubu’nda çalışmak; Dünya genelinde hazır giyim endüstrisinde yaklaşık elli yıldır devam eden bir kurumun başarısına katkı sağlamak ve bu başarıyı paylaşmak demektir. Türkiye’de ise 1985 yılından beri müşterilerine hizmet sunan Benetton, ilk uluslararası hazır giyim markası unvanını elinde bulundurmakta olup, % 100 İtalyan markasıdır. United Colors of Benetton her gün kapılarını binlerce Benetton müşterisine açmaktadır. Mağaza ekiplerimiz, her gün binlerce Benetton müşterisinin alışverişlerini kolaylaştırmak ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak için vardır.
Benetton mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, ” United Colors of Benetton benim için bir markanın ötesinde bir anlam ifade ediyor.” diyen satış danışmanları ve kasiyerleri ailemize katılmaya davet ediyoruz.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
  • En az lise mezunu ve sektörde iki yıl deneyimli,
  • Güleryüzlü ve müşteri odaklı,
  • Modayı yakından takip eden,
  • Ekip çalışmasına inanan,
  • Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilen.

Benetton Hakkında

Türkiye’deki üretim ve dağıtım hakkını, 1985 yılında Altınyıldız Grubu’na vererek piyasaya giren United Colors of Benetton, Türkiye’ye “ilk giren uluslararası hazır giyim markası” oldu. Benetton Türkiye bir yandan hızla bayilik ağını kurarken, diğer yandan da Altınyıldız fabrikasında üretim yapmaya başladı ve 13 mağaza ile pazarda yer aldı. Markanın Türkiye’ye gelmek istemesinin en önemli nedeni, Ortadoğu’nun merkezi olması ve Avrupa Topluluğu’na girme gayretleriydi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir