BDO Denet İş İlanları 2017

BDO Denet 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

BDO Denet insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda BDO Denet iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

BDO, Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de benzersiz müşteri hizmeti ile yanınızdadır. Kurulduğumuz günden beri amacımız, müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, ihtiyaçlarına en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.

BDO Denet, yerli ve yabancı şirketlerin denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman ve turizm danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir mali danışmanlık ve denetim firmasıdır.

Denet Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ünvanıyla 1981 yılında kurulan şirketin ortakları, daha önceleri Maliye Bakanlığı’nda hesap uzmanlığı görevinde bulunmuş, Yeminli Mali Müşavirlik belgesini haiz kişilerdir.

Şirket 1993 yılında, BDO International’in üyesi olmuştur. BDO International 6 farklı kıtada, 152 ülkede, 1328 farklı BDO ofisinde, 60.000 ortak ve çalışanıyla, toplam cirosu 7,02 Milyar Doları bulan ve Dünya sıralamasında beşinci olan denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Bu oluşumla BDO Denet, Ülke gerçekleri, mevzuat ve uygulamaları konusundaki bilgi ve deneyimleri, evrensel standartlar ve deneyimlerle birlikte değerlendirilebildiği bir konuma gelmiştir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir