Baymak İş İlanları 2017

Baymak 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Baymak insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Baymak iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Sorumlusu, Ürün Mühendisi,  Çağrı Merkezi Operatörü,  Teknik Servis Teknisyeni, Bölge Sorumlusu.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

İnsan Kaynakları

Yüksek motivasyonlu,  işine ve şirketine katma değer yaratabilen, şirketimizin temel değerleri ve kültürünü yansıtan çalışanlarımızla rekabet gücümüzü artırmaktır.

Baymak, müşteriye en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmada en önemli rolün kurumun değer ve  inançlarıyla hareket eden ve  ekip çalışmasına inanan çalışanlar ve iş ortamı olduğuna inanır.

İnsan kaynakları bölümü olarak, çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren bir çalışma ortamına, ortak akıl ile hareket eden çalışanlara ve yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynakları uygulamalarına sahip altyapı ile şirketin stratejik hedefleri ve performansını sürekli desteklemek üzere çalışırız.

Şirketimizde işe alım sürecinde Baymak’ın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek doğru adayı işe yerleştirmek esas prensiptir. Adaylar yetkinlik bazlı mülakat süreci ile değerlendirilirler.  Bu süreçte İnsan Kaynakları bölümü diğer bölüm yöneticileri ile ortak çalışır. Temel amaç işin gerekleri ile çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmaktır.

Çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için çok çeşitli konularda eğitim olanakları sunulur. Çalışanların performansları yetkinliklerine ve hedeflerine göre değerlendirilir.

Baymak, sosyal sorumluluk bilinciyle gençlerin iş dünyasında gelişmesine yardımcı olarak, Türkiye’nin yetişen eğitimli nesline destek de vermektedir. Üniversite öğrencilerine yönelik uygulamalarımızla öğrenciler,  öğrencilik dönemlerinde iş hayatına atılma imkanı bulmaktadırlar. Seçkin üniversitelerden uygulamaya dahil olan öğrenciler, büyük yapı marketlerde Baymak çalışanı olarak  part time görev yapmakta, sayede kariyerlerine okurken yön verip, kendilerini ölçebilmekte ve ileride Baymak bünyesinde çalışma imkanı bulabilmektedirler.

Bunun yanı sıra şirketimiz 2006’dan bu yana İŞKUR işbirliği ile mesleki eğitimler ve sertifika programları düzenlemektedir. 2013 yılı itibariyle mezunların % 92’si Baymak’ta işe başlamıştır.

Rekabete ve yeniliklere  Baymak, genç yaştaki dinamik kadrosuyla kurumsallaşmaya farklılık kazandırmaya, gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir