Bayındır Hastanesi İş İlanları 2017

Bayındır Hastanesi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bayındır Hastanesi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bayındır Hastanesi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kadın Doğum Servis Hemşiresi, Eczane Teknisyeni, Satınalma Görevlisi, Hasta Bakıcı, Yardımcı Sağlık Destek Personeli, Ebe, Poliklinik Hemşiresi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Kat Hekimi, Hasta Danışmanı, Porter, Yardımcı İdari Eleman, Hemşire, Yönetici Asistanı, İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri, Sağlık Destek Personeli / Yardımcı Personel, Diyetisyen

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

SEÇME VE YERLEŞTİRME
İşe alım sürecimizde doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstermek ile birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak çalışanlarımızda aradığımız temel yetkinlikler;

  • Takım Çalışmasına Önem Vermek
  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Sonuç Odaklılık
  • Güçlü ve Pozitif İletişim Becerilerine Sahip Olmak

İŞE ALIM SÜRECİNDEKİ UYGULAMALARIMIZ

Aranılan pozisyona göre farklılık göstermekle birlikte temel uygulamalarımız;

Genel Yetenek Testi
Yetkinlik Bazlı Mülakat
Yabancı Dil Mülakatı

Bayındır Sağlık Grubu Hakkında

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi Ankara, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 22 işletme yılını geride bırakmıştır.

Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Sağlık Grubu, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana birçok atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içinde olmuştur.

15 Temmuz 1992’den bugüne Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır Hastanesi İçerenköy yatırımları ile büyüyerek, dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir