Bayer İş İlanları 2017

Bayer 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bayer insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bayer iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Tıbbi Tanıtım Sorumlusu, Ziraat Teknikeri, BCS Satış Temsilcisi – İzmir, Medical Manager, Elektrik Bakım Teknisyeni, GENEL BAŞVURU, Regulatory Affairs Specialist,  CRM Manager.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi

İşe Alım Süreci

Bayer : Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim” misyonumuzun günlük hayata aktarılmasını sağlayacak ve Bayer Değerlerini ( LIFE) çalışma prensipleri doğrultusunda yansıtabilecek yeni çalışanları bünyemize katmak Bayer olarak temel amaçlarımızdan biridir.

İşe Alım sürecimiz, Şirketimize elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar. Görüşmeye davet edilen adaylar, yetkinlikleri ve donanımları dışında Bayer Değerler bütününü temsil eden LIFE : Liderlik (Leadership), Dürüstlük (Integrity), Esneklik (Flexibility) ve Verimlilik (Efficiency) değerleri çerçevesinde de değerlendirilir.Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar. Yetkinlik Bazlı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde; diğer adaylara geri bildirim yapılır.

Neden Bayer

Bayer, 111.000’den fazla çalışanıyla genel merkezi Almanya’da bulunan, alt işgrupları Bayer HealthCare, Bayer CropScience ve Bayer MaterialScience ile dünyanın lider şirketleri arasında yer alan uluslararası bir şirkettir.

Ürünlerimizle hayatın her noktasında var olmaya, hayatı kolaylaştırmaya ve gelişimi sürekli kılmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımız için profesyonelliği ve çok uluslu yaklaşımı, benzersiz bir şekilde, yıllardır sürdürülmekte olan bir sorumluluk kültürüyle birleştirmekteyiz. Bayer’i uzun bir süredir, en cazip işverenlerden biri yapan bu birleşim, gelecekte de şirketi tanımlamaya devam edecektir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir