Bauhaus İş İlanları 2017

Bauhaus 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bauhaus insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bauhaus iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanları,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Her şirket, ancak çalışanları kadar iyidir.

Uzmanlık ölçüsü BAUHAUS 13 ülkede 13.000’in üzerinde çalışanı sayesinde Avrupa’nın en başarılı şirketlerinden biri olmuştur. 190 adetin üzerinde Atölye, Ev ve Bahçe malzemeleri uzmanı satış merkezlerinde 120.000’in üzerinde kaliteli ürünler satışa sunulmaktadır.

Güleryüzlü, çalışkan ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız müşterilerimize vaat ettiğimiz en iyi en kaliteli hizmeti sunarak uzun vadeli büyümemizin ve başarımızın temelini oluştururlar.

Bu bağlamda şirketimiz çalışanlarımıza görevleri ile ilgili her gün yeni tecrübeler kazanarak mesleki kariyer yapabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırarak uluslararası bir kuruluşta çalışabilecekleri iş olanakaları sunmaktadır.

Bize katılın!
BAUHAUS felsefesiyle kendinizi özdeşleştirebiliyor musunuz? Çalışmalarımıza katılmaya ve gerçeğe dönüştürmeye istekli misiniz? O zaman güçlü ekibimize katılmanızı isteriz.

Riske girmeden gelecek şekillendirilemez. BAUHAUS en başından beri bu anlayışla çalışıyor. Bu yüzden risk alma ve öncülük ruhu en önemli değerleri arasında yer alıyor. 45 yıl önce “do-it-yourself” fikrini Almanya’ya ilk kez BAUHAUS getirdi.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir