Basf Türk İş İlanları 2017

Basf Türk 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Basf Türk insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Basf Türk iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Teknisyeni, Mekanik Bakım Teknisyeni, Muhasebe Sorumlusu, Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bölgeler arasında farklı online başvuru sistemleri kullanıyoruz. Eğer daha önce BASF’ye başvurduysanız, giriş yapmak için lütfen aşağıdan ilgili bölgesel sistemi seçiniz.

Tek takım, 112.000’den fazla oyuncu: BASF Grup çalışanları tüm dünya çapında çeşitli bölgelerde her gün birçok başarı hikayesine birlikte imza atıyor. Dünya çapındaki iş ortaklarımız BASF’nin benzersiz ürünlerine güven duyuyor çünkü her daim müşterilerimizin zorlu görevleri için akıllı çözümler bulmaya odaklanıyoruz. Yaratıcılığınızı, tutkunuzu ve bilginizi bizimle paylaşın ve gerçek bir global aktörün sunduğu fırsatlardan yararlanın.

BASF’nin merkez ofisi “Business Center Türkiye, Ortadoğu & Kuzey Afrika (BCT)” ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde bulunan diğer ofis ve üretim tesislerinde yaklaşık 900 kişi istihdam ediliyor.İstanbul’da bulunan BCT, aynı zamanda Ortadoğu, Kuzey Afrika’yı kapsayan toplam 34 ülkeyi yönetmekte olup, bu bölgelerle birlikte toplam 1.800 civarındaki çalışanıyla BASF’yi temsil ediyor.

Türkiye’de ilk satışını 1880 yılında gerçekleştiren ve 135 yıllık bir geçmişe sahip olan BASF, birçok endüstriyel sektöre kimyasal ürün sağlamayı sürdürüyor ve cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.1969 yılında Sümerbank ile başlıca amacı, tekstil, kâğıt, boya ve deri gibi birincil endüstri dallarına ürün sağlamak olan bir ortaklık kuran BASF, daha sonra 1970 yılında tekstil, deri, deterjan ve inşaat kimyasallarının üretildiği ilk fabrikasını Gebze’de faaliyete geçirmiştir. Bu fabrikanın hizmete girmesiyle birlikte BASF, dünya standartlarındaki ürünlerini Türkiye’de üretmeye başlamış, birçok sektörün gelişmesine ve Türk ekonomisine katkı sağlamıştır. Uzun yıllar devam eden bu ortaklık, BASF AG’nin Sümerbank Holding’den tüm hisseleri devraldığı 2000 yılında sona ermiştir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir