Basel İlaç İş İlanları 2017

Basel İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Basel İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Basel İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tıbbi Satış Mümessili, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Elemanı, İş Analisti, Depo Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşe Alım, Seçme ve Yerleştirme

Basel İlaç başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.
Aranılan niteliklere uygun olan adaylar mülakat için davet edilir. Mülakat aşamaları sırayla; İnsan Kaynakları ön görüşmesi, İlgili Birim Yöneticisi görüşmeleri, Referans Kontrolü görüşmesidir. Bu süreç sonunda uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatılır.

İşe Alım Sürecindeki Uygulamalar

  • Yetkinlik bazlı mülakatlar
  • Genel yetenek testleri
  • Eğitim sonrası tıbbi bilgi testleri
  • Araç kullanım testi

Basel İlaç Hakkında

Basel İlaç kendisine ulaşılabilir yüksek hedefler belirlemiştir. Misyon ve vizyonuna uygun özgün olarak ilerici, kültürlü, canlı, yetkin ve dinamik bir organizasyon yapısını oluşturmuştur.

Basel İlaç, kendisine hedef olarak belirlediği noktaya ulaşmada, en önemli değer olarak gördüğü kendi çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkı sağlayıp, sorumluluk bilincini ve yeterliliklerini arttırarak, elde edilen başarının hazzını birlikte yaşamayı amaç edinir.

Basel İlaç’da çalışan herkes, hastanın yeni ve etkili tedavi ürünlerine ulaşabilmesi için daha fazla çalışan, daha yüksek performans için çaba gösteren ve hızla hareket eden bir şirkette görev almaktan onur duyar. Sağlam, sürdürülebilir ve karlı bir büyüme yolunda bizi başarıya götüren unsurlar, çalışanlarımızın motivasyonu, kendini adama duygusu, yetkinliklerimiz ve kurumsal değerlerimizdir. Türkiye’nin her yerine hizmet götüren şirketimizin 11 ilde bölge ofisi bulunmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir