Başak Groupama İş İlanları 2017

Başak Groupama 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Başak Groupama insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Başak Groupama iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Finansal Danışman, BES Lisanslı Finansal Danışman, Şubeler Sigorta Yöneticisi, Sales Trainee, Acente Satış Temsilcisi, Satış Yöneticisi, Eğitim Uzmanı, Kıdem Yazılım Uzmanı, Destek Sorumlusu, Kurumsal Projeler Banka Satış Temsilcisi, İnsan Kaynakları Yetkilisi, Kurumsal Projeler Satış Temsilcisi, Acente Satış Temsilcisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

İnsan Kaynakları Uygulamaları
İşe Alım

Groupama’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. Adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde, mülakat ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Ücret Politikası

Yeni yetenekleri şirketimize kazandırmak ve performansı yüksek çalışanlarımızı korumak amacı ile oluşturulan ücret politikalarında iki temel unsur göz önüne alınmaktadır.

Dış Denge

Sektörle rekabet edebilmek, yeni yetenekleri şirketimize kazandırabilmek ve dış devinimi azaltabilmek amacı ile sektörel veriler göz önünde tutulur. Bu amaçla sektöre yönelik ücret araştırması yapan şirketler aracılığı ile her yıl / gerek görüldüğü takdirde sigorta ve finans sektöründeki ücret dinamikleri incelenerek şirketin sektör içindeki konumu belirlenir.

İç Denge

Şirket içinde görevlerin birbirleri ile olan ilişkileri, yetki ve sorumlulukları göz önünde bulundurularak eşitlikçi bir yaklaşım sergilenir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir