Barut Hotels İş İlanları 2017

Barut Hotels 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Barut Hotels insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Barut Hotels iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Muhasebe Şefi, Misafir İlişkileri Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Barut Hotels, 44 yıllık aile şirketi olma geleneği ile oluşmuş kurumsal felsefesini; denizin, güneşin ve eğlencenin kaliteyle harmanlandığı, doğaya uyumlu tesislerinde yaşatıyor.

1971 yılında, gizli bir cennet gerçekliğinde, sadece denizden ulaşılabilen bir tesisle “Cennet”le başladı hikayemiz. Ulaşımının da bir macera olduğu günler hızla geçti, Acanthus’la sade kusursuzluğun geleneği yaratılmıştı bile. Sonra “Hemera, Arum, Lara” ve ardından “Sunwing”ler dahil oldu bu masala. 2013 yılıyla birlikte yeni kalelerimiz var “Andız, Sorgun Sensatori ve Barut Kemer.” İlk şehir içi otellerimiz Akra Barut ve Akra Park Barut, 2014 yılında Barut Hotels ailesine katıldı. Şehrin yeni rengi, “Akra”lar, kısa sürede Antalya’nın en parlak yıldızları oldu. Ve 2015 yılında bir başka serüvene, yeni ve heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz; Antalya dışındaki ilk otelimiz, Barut  Fethiye.

Şimdi Barut Hotels, 3000’ün üzerinde profesyonel çalışanıyla dev bir mutluluk ordusu. Her yıl 250.000’i aşan konuğu ve yarısına yakın – tekrar ziyaret – oranıyla ailemizin büyüklüğünü kim hesap edebilir!

Barut Hotels, insan, çevre, tabiat ve tarih sevgisiyle kazandığı dünya dostluğunu, sürdürülebilir hizmet kalitesiyle geliştiriyor ve sunuyor. Kendi tarihini konuklarının mutluluklarıyla rengarenk yazmaya devam ediyor. 44 yıldır bu gururu yaşamanın tek yolu, bizimle bir mevsim de olsa paylaşmanız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir