Barsan Global Lojistik İş İlanları 2017

Barsan Global Lojistik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Barsan Global Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Barsan Global Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Depo Operatörü, Bilgisayar Operatörü, Sigorta Elemanı, MUHASEBE ELEMANI, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE LOJİSTİK OPERASYON ELEMANI, Lojistik Pazarlama Elemanı (ÇERKEZKÖY), Gümrük Müşaviri, Forklift Operatörü, DEPO YÜKLEME ELEMANI, Sevkiyat Elemanı, Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

BGL bir lojistik okuludur.Şirket politikası gereği istihdam ettiği genç ve dinamik ruha sahip kişileri yurt dışında ya da Türkiye`deki şirketlerinde önemli pozisyonlarda görev almalarını sağlayarak ,kendilerine önemli kariyer fırsatları sunmaktadır.
BGL IK olarak; personelin tedarik zincirin tüm halkalarını bilen kişiler haline gelmesini sağlayan eğitimler sunmaktadır.
Kurulduğu günden beri lojistik tedarik zincirinin tüm halkalarını gerçekleştirebilen, müşteri bazında ayrıştırılmış küçük takımlar halinde hizmet veren, grupların sorumlularının müşteriler ile direk irtibat halinde olduğu, tüm operasyonun sadece o takım içinde gerçekleştiridiği ve müşteri memnuniyet seviyesi çok yükseklere çıkarılarak hizmet verilmektedir.

Barsan Global Lojistik

BGL 1982 yılında Gümrük Müşavirliği olarak kurulduğu günlerde birçok kişinin hayal dahi edemeyeceği hizmetleri gerçekleştirip, müşterilerine sundu. Kısa bir zaman dilimi içerisinde de global şirketlerin hemen hemen tamamının Türkiye’de bulunan şirketleri BGL’yi tercih etti.

Bu özelliği sayesinde 7 yıl içinde Türkiye’nin en büyük gümrük firması haline gelen BGL, gümrükleme operasyonlarındaki başarısını daha da ileriye taşıyarak 1990 yılında entegre lojistik hizmeti vermek üzere kara, deniz, hava ve depo yatırımlarına başladı. Lojistiğin tüm zincirindeki halkalarda BGL’nin felsefesinin altında yatan hız ve güvenirlilik anlayışı çerçevesinde 1995 yılına kadar Türkiye’deki tüm ticari noktalarda depo yatırımlarını bitirdi.

1995’ten itibaren globalleşme hedefi doğrultusunda hizmet çıtasını her daim yükselten BGL yurt dışı yatırımlarına başladı. Müşteri portföyünün neredeyse tamamını büyük otomotiv firmaları ve yan sanayi grupları oluşturmaktadır.

BGL’nin temel felsefesinin altında yatan sürat ve güvenilirlik anlayışı diğer sektör kuruluşlarının da ilgisini çekmiş ve BGL ile uzun ömürlü işbirliğine başlamışlardır.

Türkiye’nin toplam ticaretinin %10’luk bir kısmında pay sahibi olan BGL’nin geldiği nokta, yurt dışında ticari açıdan önemli 50 lokasyonda devam eden yatırımlarını da 2012 senesi sonunda tamamlamış olarak mevcut ve potansiyel müşterilerinin hizmetine sunacaktır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir