Banksoft İş İlanları 2017

Banksoft 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Banksoft insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Banksoft iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Finans sektörüne kartlı ödeme sistem çözümleri geliştirmek ve sistem bütünleştirmesi sağlamak amacıyla kurulan Banksoft, sektörde 15 yılı aşkın deneyimi ve sürekli büyüyen uzman ekibi ile sunduğu çözüm ve hizmetleri her geçen gün daha ileri götürmekte ve başarılarına yenilerini eklemektedir. Banksoft, bankaların kartlı ödeme sistemleri altyapısında ihtiyaç duyabileceği yüksek fonksiyonalite, performans ve kapasiteye sahip uluslararası nitelikte tüm yazılım ürünlerinin geliştirilmesine ve yönetilmesine yönelik yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Banksoft’un dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım çözümleri, dünya üzerinde şu an için 8 ülkede farklı ölçeklerde 31 banka tarafından kullanılmaktadır.

Yaklaşık 25 milyon kredi kartı, 50 milyon banka kartı, 1.1 milyon adete yakın POS terminali, 12 bin ATM ve günlük 8 milyon online işlem Banksoft uygulamaları tarafından yönetilmektedir.

Banksoft, kartlı ödeme sistemleri sektöründe Türkiye’de, Avrupa’da ve dünyada pek çok ilke imza atmıştır. Banksoft’un öncü başarılarından bazıları:

 •   2002: Avrupa’da ilk VISA ve MasterCard EMV card issuing çözümü
 •   2002: Türkiye’de ilk EMV POS sertifikasyonu
 •   2002: Kırgızistan’da ilk kartı ödeme sistemleri kurulumu
 •   2003: İlk Multi-Application Ortak POS uygulaması
 •   2004: POS ve kredi kartında ilk ortak marka kullanımı
 •   2005: Türkiye’de ilk EMV ATM sertifikasyonu
 •   2005: Türkiye’de ilk MasterCard IPM takas sistemi
 •   2007: Dünya’da ilk EMV tabanlı Visa payWave Contactless çözümü
 •   2007: Rusya’nın ilk taksitli kredi kartı projesi
 •   2008: Türkiye’de ilk MasterCard BankNet geçişi
 •   2009: Uluslararası ilk EMV prepaid (ön ödemeli) kart uygulaması

Banksoft’un misyonu, “Teknolojiyi yakından takip ederek hızlı, güvenilir ve kaliteli ürünler geliştirmek, sunduğumuz anahtar teslimi çözümlerle müşterilerimize piyasada rekabet avantajı, operasyonel verimlilik ve katma değer yaratmak, kalite ve standartlarımızla çalışanlarımızın ve çalıştığımız müşterilerin tam memnuniyetini sağlamak”, vizyonu ise, “Kartlı ödeme sistemleri konusunda çözüm yaratmada dünya çapında sürekli ilklere imza atan öncü bir firma olmak” şeklinde belirlenmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir