Balküpü İş İlanları 2017

Balküpü 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Balküpü insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Balküpü iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  AĞIR VASITA ŞOFÖRÜ, GENEL İŞ BAŞVURUSU

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Seçme Yerleştirme Süreci ve Başvurularınız

İşe alım sürecindeki ana hedefimiz kurum kültürünün ve görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip, Bal Küpü değerlerini benimseyecek,  gelişime açık, dinamik, takım çalışmasını seven, şirketimizi geleceğe taşıyacak en uygun adayları bünyemize katmaktır.

* Personel seçimi, en alt kademedeki çalışanlardan, en üst kademedeki yöneticilere kadar, İnsan Kaynakları Departmanı ve ilgili bölümlerin işbirliği içerisinde gerçekleştirilir.
* Terfiler, mümkün olduğunca, iç kaynaklardan giderilmeye çalışılır.
* İşe alım ve uygun pozisyona yerleştirmede; eğitim, tecrübe, kişisel özellikler, Bal Küpü standartları ve görevin gerektirdiği yetkinlikler esas alınır.
* İş İlanlarımıza başvurular; profesyonel insan kaynakları web sitelerinden ve şirketimizin web sayfasındaki insan kaynakları bölümünden başvuru yapılabilmektedir.
* Başvuru formu üzerinden değerlendirilen adaylar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından, ilk önce form üzerinden, akabinde tele mülakat yöntemiyle görüşülerek , eğer  bu süreçler başarıyla tamamlanırsa,  adaylar,  yüz yüze görüşme yapmak üzere Şirket ofisimize davet edilir.İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırsa pozisyonun gerektirdiği yöneticilerle nihai görüşme yapılır.
* Yetkinlik bazlı değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylarla referans araştırması yapılır ve iş teklifinde bulunulur.
* Görüşmeler ve yapılan değerlendirmeler sonucunda pozisyon için uygun bulunmayan adaylara mail üzerinde bilgilendirme yapılır.
* Tüm mülakatlar Bal Küpü kurumsal kimliği çerçevesinde pozisyona uygun tekniklerle ve belli sistematik takip edilerek yapılır.

Balküpü Hakkında

Bal Küpü markasını bünyesinde bulunduran Keskinkılıç Gıda San. Ve Tic. AŞ. 1987 yılında kurulmuştur. Bal Küpü markalı şeker ve çayları üreten ve pazarlayan Keskinkılıç Gıda ilk şeker işleme ve paketleme fabrikasını 1992 yılında Kayseri’de, 2. şeker işleme ve paketleme fabrikasını 1998 yılında Gebze’de kurmuştur. 2001 yılında Gebze Fabrika bünyesinde gerçekleştirilen yatırımla, çay üretimine de başlamıştır. En son 2006 yılında, 3. fabrikasını Aksaray’da kurmuş ve aynı yıl üretime başlamıştır. Yıllık 750.000 ton pancar işleme kapasiteli bu fabrika Türkiye’nin pancardan şeker üreten ilk özel fabrikası olma özelliği taşımaktadır. 2010 yılında Kayseri tesislerini Aksaray’a taşıyarak bu ildeki faaliyetlerini sonlandırmıştır. Keskinkılıç Gıda, İstanbul’da bulunan Genel Müdürlüğü, Aksaray ve Gebze’de yer alan fabrikalarıyla büyümesini sürdürmektedir. Keskinkılıç Gıda San. bugün yılda, 175 bin ton şeker işleme kapasitesi ile Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yer almaktadır. Keskinkılıç Gıda, Gebze ve Aksaray’da 2.189.953 m² si açık, 35.997 m² si de kapalı alanda olmak üzere toplam 2.225.950 m² alanda kurulu 2 fabrikasında Bal Küpü markalı şeker ve “Bal Küpü” ve “Karadeniz Çiçeği” markalı çay ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir