Balıkesir Yaylada AVM iş İlanları 2017

Yaylada AVM 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yaylada AVM insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yaylada AVM iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: secretcv.com

Balıkesir’in alışkanlıkları ve ihtiyaçları istekleri titizlikle gözlemlenerek 6 Ekim 2007’de açılan Yaylada Alışveriş Merkezi 7. yılını karşılamaya hazırlanıyor. Bu sürede Balıkesir’de seçkin bir marka haline gelen YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de Alışverişe yeni bir soluk gelmiştir. Açıldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen çeşitli eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri ile de YAYLADA Balıkesirliler için sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, şehrin çekim merkezi olmuştur. 2014 yılında YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, 7. yıldönümünü tüm ziyaretçileri ile beraber çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Tüm yıla yayılması planlanan bu çalışma kapsamında birbirinden Eğlenceli etkinlikler,  eğitici ve kültürel faaliyetler, sürpriz çekilişler ve hediyeler YAYLADA ziyaretçilerini beklemektedir.

Hepsi Bir Arada…Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence… YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ birbirinden farklı lezzetleri sunan fast-food, kafe ve restoranları, her türlü Alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik seçilmiş 72 markası, 8 sinema salonu, 400 metrekare çocuk oyun alanı, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, tiyatro ve sergi salonları ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir