Balıkesir İl Milli Eğitim Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Bu ilana sadece Kişisel Durumu “Eski Hükümlü” veya “TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlar başvurabilir.

Türkiye İş Kurumu

BALIKESİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (ASIL) Yayınlanma Tarihi: 07.02.2017

Görüntülenme Sayısı 401 Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli
Son Başvuru Tarihi 16.02.2017 İşveren Statüsü Kamu Pozisyon 1
İş Tanımı ve Genel Şartlar
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde çalıştırılmak üzere Şoför (Yolcu Taşıma) mesleğinde istihdam edilmek üzere ilköğretim mezunu, SRC2 Belgesine sahip en az 5 yıllık E sınıf sürücü belgesi olan eleman alınacaktır. Talebe Müracaat etmek isteyen adayların, Türkiye İş Kurumunda Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde kaydının olması gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir Çalışma Ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden, En Yakın Hizmet Noktası Biriminden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden bireysel üye olarak başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adayların isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna ayrı bir liste halinde bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Talebe başvuruda bulunan tüm kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Başvuran sayısı, alınacak olan eleman sayısının 3 katını geçmesi halinde, yazılı veya sözlü sınava çağrılacak aday listesi Noter Huzurunda yapılacak Kura çekilişi ile belirlenecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.- Kamu kurum ve kuruluşlarının Eski Hükümlü/TMY taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talebin yayın tarihinden sonra yapılan adres değişiklikleri dikkate alınmaz.
Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma) 5 Kurstan
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
Cinsiyet Yaş
Kadın
Erkek
Kura Bilgileri
Kura Yeri : Kasaplar Mah. Eski Sındırgı Cad. No :1 adresinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binasında
Kura Tarihi : 24.02.2017
Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00
Aranan Nitelikler
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları : SRC2 Belgesi
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : KASAPLAR MAH. ESKİ SINDIRGI CAD. NO : 1
10100 ALTIEYLÜL
BALIKESİR / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AYVALIK , BALIKESİR MERKEZ , BALYA , BANDIRMA , BİGADİÇ , BURHANİYE , DURSUNBEY , EDREMİT/BALIKESİR , ERDEK , GÖNEN/BALIKESİR , HAVRAN , İVRİNDİ , KEPSUT , MANYAS , SAVAŞTEPE , SINDIRGI , SUSURLUK , MARMARA , GÖMEÇ , ALTIEYLÜL , KARESİ
İrtibat Bilgileri :
İsim :
Ünvan :
Telefon : E-posta :
Diğer Bilgiler
Sürücü Belgesi : E [Deneyim: 5(Yıl)]
UYARILAR
İŞSİZLİK ÖDENEĞİ ALIYORSANIZ DİKKAT!

1. Haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar yapılan çağrıya cevap vermeyen veya görüşmeye gitmeyenlerin işsizlik ödeneği kesilmektedir.
2. Önerilen işi haklı bir nedene dayanmaksızın reddedenlerin ödeneği kesilmekte tekrar başlatılmamaktadır.

* Kamu taleplerine başvuru yaparken sitemize üyelik başvurusu sırasında beyan ettiğiniz adres ile Adres Kayıt Sisteminde yer alan adresiniz farklı ise Adres Kayıt Sistemindeki adresiniz dikkate alınacaktır.
 

Aramalar: , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir