Bahçıvan Gıda İş İlanları 2017

Bahçıvan Gıda 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Bahçıvan Gıda insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bahçıvan Gıda iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alımlar yapılmaktadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

Bahçıvan Gıda’da personel istihdamı, pozisyonun beklentilerini karşılayan; bilgi, beceri, yetenek, istek ve enerjiye sahip adaylarla sağlanır.
Aday başvuruları internet, gazete ilanları, e-mail, şahsi başvuru vb. yollarla alınır. Boş pozisyonların ilanları www.kariyer.net adresinde yayınlanır. Şahsi başvurular için [email protected] adresi kullanılır.

İşe Alım sürecinde Bahçıvan Gıda’nın her pozisyon için belirlediği yetkinlikler kullanılır. Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar iş görüşmesine davet edilir ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Olumlu değerlendirilen adaylar, bölüm yöneticisi ile teknik mülakat yapar. Pozisyona bağlı olarak adayın değerlendirme merkezine alınıp alınmayacağına karar verilir. Olumlu adaylar için referans kontrolü yapıldıktan sonra iş teklifine geçilir.
İş görüşmeleri süresince başvuru yapan ancak değerlendirilemeyen ve görüşmeye katılmasına rağmen olumlu değerlendirilemeyen tüm adaylara bilgi verilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir