Aygaz İş İlanları 2017

Aygaz 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aygaz insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aygaz iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için başvuru kanalları üzerinden stajyer alımı ilanına başvurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Genel Müdürlük 08:00 – 12:30 / 13:00 – 17:30 Pazartesi – Cuma

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru(Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Samsun) Saha Yöneticisi, Trakya Bölge Mali İşler Sorumlusu,  İnsan Kaynakları ve Tahakkuk Sorumlusu, Gaziantep Bölge Saha Yöneticisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

Seçme ve Yerleştirme

Yeni çalışanların şirkete kazandırılması sürecinde, her yönetim kademesinden sağlanan katılım ile grup mülakatları, vaka çalışmaları, sunumlar, İngilizce testi, kişilik envanteri uygulaması ve referans araştırması aşamaları gerçekleştirilmektedir. Seçim aşamasından sonra çalışanlar Koç Topluluğu ve Aygaz Grubu tanıtımını içeren oryantasyon programına tâbi tutulmaktadır.

Performans Yönetimi

“Performans Yönetim Sistemi”, hedeflerin üst yönetimden başlayarak tüm çalışanlara yayılımı prensibine dayanmaktadır. Çalışanların performansları hedef kartları ile takip edilmekte ve sayısal kriterlerle değerlendirilmektedir. “Performans Yönetimi Sistemi”nin sonuçları, gelecek dönem ücretlerinin belirlenmesinde, kişisel gelişim planlamasında ve yönetici potansiyel tespitinde kullanılmaktadır.

Eğitim ve Gelişim Planlama

Aygaz her kademede çalışanının eğitimi ve gelişimi için kaynak ayırmaktadır. Aygaz’da 360 derece yetkinlik değerlendirme sistemi ile çalışanların yetkinlikleri ölçülmekte, bu doğrultuda çalışanların gelişim planları yapılmaktadır. “Gelişim araçları olarak geleneksel sınıf eğitimleri yanında, e-eğitimler, okuma materyalleri, outdoor eğitimler, rotasyonlar ve proje çalışmaları kullanılmaktadır. Bununla beraber satış ekibine yönelik özel “Satış Gelişim Programları” tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Genel Müdürlük

Adres: Büyükdere Caddesi N:145-1 Zincirlikuyu 34394 İstanbul

Telefon: +90 (212) 354 15 15
Faks: +90 (212) 288 39 63

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir