Aydın Tekstil İş İlanları 2017

Aydın Tekstil 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aydın Tekstil insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aydın Tekstil iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Misyon
Döşemelik, perdelik, yatak kumaşı ve ev tekstili sektörlerinde son teknolojiyi kullanan, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, yenilikçi, moda merkezli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla dünyada tercih edilen lider firma konumumuzu korumak ve müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak. İnsanların günlük yaşamın karmaşasında huzur buldukları sıcak yuvaları için ürettiğimiz modern ve konforlu kumaşlarla, geleneksel kültürümüzü gelecek nesillere taşımak.
Vizyon
Müşterilerimize en son kumaş trendlerini, en ileri teknoloji ile sunmak. Sektörün ilerlemesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
Kalite Politikası
Kalitemizi, tüm çalışanlarımızın aktif katılımıyla oluşan Toplam Kalite Yönetimi anlayışıyla sağlıyoruz. “Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz”. O yüzden ürünlerimizin kalitesi, tam donanımlı kalite kontrol laboratuvarlarımızda sürekli denetim altında.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir