AXA Sigorta İş İlanları 2017

AXA Sigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AXA Sigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AXA Sigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.
Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.
Uygun Pozisyonlar:  Üst Düzey Yönetici Asistanı, Bireysel Emeklilik Kanal Yön, Bireysel Teknik Uzman / Uzman Yardımcısı, Müşteri Hizmetleri Uzman – Uzman Yardımcısı, Fiyatlama Yönetici Aktüer, Mühendis / Oto Hasar – Lojistik Uzmanı, Fon Yönetimi Uzmanı,  İç Kontrol Uzman / Uzman Yardımcısı,  Bireysel Emeklilik Kanal Yönetimi Uzmanı.
Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.
Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

Bize Başvurun

AXA SİGORTA‘nın çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız için özenli, güvenilir ve ulaşılabilir olma yaklaşımı, işe alım politikamızın da temelini oluşturmaktadır. AXA SİGORTA‘nın değerleri olan profesyonellik, sözünde durmak, gerçekçilik, takım ruhu ve yaratıcılık özellikleri, işe alım tercihlerinde önemlidir.

İşe alımlarda adayların işin gerektirdiği teknik bilgi ve yeterliliğe sahip olmalarının yanında AXA SİGORTA‘nın temel yetkinliklerine ve gelişim vizyonuna da sahip olması beklenmektedir.

Bu ortak niteliklerin yanında iş tecrübesi, yabancı dil bilgisi ve teknolojiye yatkınlıkaradığımız diğer özelliklerdir.

İşe alımlarda yapılan tüm başvurular incelenerek uygun bulunan adaylarla irtibata geçilmektedir.

Başvurularınızı kariyer.net adresindeki açık pozisyonlarımıza iletebilir; ya da özgeçmişinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz

Görüşmeler

Tüm başvurular İnsan Kaynakları tarafından titizlikle değerlendirilir. Uygun bulunan adaylarla yüzyüze görüşmeler gerçekleştirilir. Görüşme esnasında gerekli görülmesi halinde çeşitli kişilik, genel yetenek, yabancı dil vb. envanterler uygulanmaktadır

AXA SİGORTA A.Ş.

Adres : Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu, İstanbul, TÜRKİYE
İnternet Adresi   www.axasigorta.com.tr
İletişim Web : [email protected]
İletişim Tel : 0212 334 24 24
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir