AvivaSA Emeklilik ve Hayat İş İlanları 2017

AvivaSA Emeklilik ve Hayat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AvivaSA Emeklilik ve Hayat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir. Üniversite öğrencileri: Kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Finansal Danışman, BES Lisanslı Finansal Danışman, Şubeler Sigorta Yöneticisi, Sales Trainee, Acente Satış Temsilcisi, Satış Yöneticisi, Eğitim Uzmanı, Kıdem Yazılım Uzmanı, Destek Sorumlusu, Kurumsal Projeler Banka Satış Temsilcisi, İnsan Kaynakları Yetkilisi, Kurumsal Projeler Satış Temsilcisi, Acente Satış Temsilcisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İŞE ALIM VE YETENEK YÖNETİMİ

Doğru işe doğru insan prensibi ile hareket ederek, alanında uzman insan kaynakları kadromuz ile seçme yerleştirme sürecimizi titizlikle yürütmekteyiz. En iyi müşteri deneyimini yaşatabilmek için en iyilerle çalışmak hedefimiz. İşe alım sürecimiz kapsamında yetkinlik bazlı mülakatlara ek olarak pozisyonlar bazında genel yetenek testi, kişilik envanteri, vaka çalışmaları, İngilizce testi, Excel testi ve değerlendirme merkezi süreçlerini uygulamaktayız.

AvivaSA ailesinin yeni üyelerini ararken;

  • Kurum kültürü ile uyumlu
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Sonuç ve çözüm odaklı
  • İletişim becerileri gelişmiş
  • Kişisel motivasyonu yüksek
  • Müşteri duyarlılığı yüksek
  • Etik ve profesyonel tutuma sahip adayları tercih ediyoruz.

Şirketimizdeki pozisyonlar şirket içi ilan, Sabancı Topluluğu iç ilan sistemi ve çeşitli kariyer portalları ile duyurulmakta ayrıca üniversitelerin kariyer günlerinde bizlere iletilen ve referans yoluyla gelen başvurular da mutlaka değerlendirilmektedir.

ÜCRET VE YAN HAKLAR

AvivaSA İnsan Kaynakları olarak, sektörde rekabetçi bir ücretlendirme politikasını benimsemiş olup bir yandan yetenekli kişileri bünyemize katmayı hedeflerken, diğer yandan mevcut çalışanlarımızın bağlılığını yüksek tutup mutlu bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Ücret yönetimi ve yan faydalar sistemimizin ana girdilerini “ücret piyasası”, “kişisel performans” ve “çalışanlarımızın görev ve sorumlulukları” oluşturmakta olup çıktıları “baz ücret”, “değişken ücret” ve “yan faydalarımızdır.”

Her yıl katıldığımız ücret araştırmaları sonucunda sektördeki ücret piyasalarını analiz ediyor ve çalışanlarımızın ücretlerini piyasa verileri ile karşılaştırıyoruz. Bu şekilde, çalışanlarımızı sektördeki ücret dalgalanmalarına karşı korumayı ve iş tatminlerini artırmayı hedefliyoruz.

Geride bırakılan yıl için belirlenmiş hedeflerin gerçekleşme oranları ile yılsonu kişisel performans notları, çalışanlarımızın ücret artışı ve yıl sonu performans primi alarak ödüllendirilmelerinde bir diğer kaynağı oluşturuyor.

Baz ücretlerimizi belirlerken ise çalışanlarımızın üstlenecekleri görevlerin iş büyüklüklerini ortaya çıkaran iş değerleme sonuçlarından yararlanıyoruz. İş değerlemelerimizi ilgili görevin sorumluluğu, problem çözme serbestisi ve görevin gerektirdiği bilgi/beceri faktörlerinin düzeyleri üzerinden yapıyoruz.

Aramıza yeni katılan Finansal Danışmanlarımız, rekabetçi maaş ve diğer yan menfaatlerin yanı sıra komisyon sistemine dahil oluyorlar ve satış başarıları ile AvivaSA hedeflerine katkıları oranında maddi karşılıklarını aylık ve üç aylık kazançlarla elde ediyorlar. Satış ekipleri ayrıca kendileri için oluşturulan uzun vadeli teşvik sistemi ile çok yüksek oranlarda bir birikim sağlıyorlar ve geleceklerini güvence altına alıyorlar. AvivaSA, çalışanların bugünkü kazançlarının yanı sıra geleceğini de biriktiriyor.

Kanunlarımızın üzerinde sunduğumuz çok çeşitli ve rekabetçi yan faydalarımız var. Tüm çalışanlarımızı kapsayan özel sağlık sigortası ve hayat sigortası, çalışanlarımızın ve ailelerinin karşılaşabilecekleri risklerde kendilerine maddi destek sağlıyor. AvivaSA Çalışanları Dayanışma Derneği çalışanlarımızın ciddi sağlık sorunları ya da kaza nedeniyle yaşayabilecekleri mağduriyetleri gidermek için faaliyetlerine devam ediyor. Tüm çalışanlar için oluşturulan ve piyasadaki en rekabetçi Kurum Katkılı Bireysel Emeklilik Sistemi ile çalışanların birikimlerine ayırdıkları tutar kadarını AvivaSA da onlar adına biriktiriyor. Ayrıca Esnek Yan Haklar sistemi “BUTİK” ile çalışanların yan hakları konusunda kendilerine en uygun seçeneği belirleme hakkını çalışanlara bırakarak kişilerin yan haklarından aldıkları faydayı arttırmayı hedefliyoruz.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir