Avea İş İlanları 2017

Avea 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Avea insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Avea iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Fraud Risk Uzmanı,  IT Application Operation Specialist, Proje Yöneticisi/Yönetmeni, Teknoloji Operasyon Merkezi Güvenlik İzleme Uzmanı, Saha Yönetim Uzmanı,  Satış Sonrası Destek Mühendisi,  Teknoloji Tesis Planlama Kıdemli Uzmanı,  Kurumsal Destek Uzmanı, Teknoloji Tesis Planlama Uzmanı,  Regülasyon Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanı, Hazine Uzmanı, Kamu Satış Yöneticisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

İşe Alım Süreci

Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalıdır.

Şirketimize yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendiririz.

Seçme Süreci

İlana yapılmış olan başvurular arasından kriterlerimize uyan adaylarımız için seçme ve değerlendirme süreci başlatılır. Adaylara öncelikle e-posta aracılığıyla online kişilik envanteri gönderilir. Bu envanter, adayların yetenekleri ve ilgi alanları ile ilgili bilgi edinmek amacıyla uygulanır. Değerlendirme sonrasında bu veriler adaylarla da paylaşılır.

Bu envantere ek olarak işe uygunluğu belirleyen farklı değerlendirme araçları da kullanırız.

Bu araçlar görevin gerekliliklerine göre belirlenmekte olup pozisyonlar için farklılık gösterebilir. Sayısal ve sözel becerileri ölçen yetenek testleri, rol oyunları, vaka çalışmaları ve sunumlar bu araçlar arasında yer alır. Mülakatlar yetkinlik ve değer bazlı olup ilgili fonksiyon yöneticisi ve İnsan Kaynakları sorumlusunun katılımı ile gerçekleştirilir.

Kullanılacak değerlendirme araçları ile ilgili adaylarımız uygulama öncesinde bilgilendirilir.

Mülakat İpuçları

Bu aşamada mülakata nasıl hazırlanabileceğiniz hakkında bilgi edinmek için mülakat ipuçlarına göz atabilirsiniz.

Göz at

Son Adım: İş Teklifi

Yapılan mülakatlar, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylarımızın eğitim ve çalışma geçmişi ile ilgili referans araştırmaları yapılır. Tüm bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylarımızı tekrar davet ederek iş teklifi gerçekleştiririz.

Avea Hakkında

2004 yılında kurulan ve 2014 yılı üçüncü çeyrek sonu itibariyle 16.2 milyon aboneye sahip olan Avea, Türkiye’nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %98’ine ulaşan şirket, “Avea” markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve 3000’e yakın çalışanına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 205 ülkede 683 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan Avea, uluslararası dolaşım ortaklıklarını artırmaya devam etmektedir. Avea, “Türkiye’nin “en beğenilen ve tercih edilen” mobil iletişim şirketi olmak” vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. TT&TİM İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekom’un GSM Operatörü Aycell’in, %51 İş Bankası Grubu ve %49 TİM ortaklığı ile kurulmuş olan İş-TİM ile birleşmesi sonucu, 19 Şubat 2004 tarihinde resmen kurulmuştur. Birleşmeden sonra Aria ve Aycell markalarının TT&TİM çatısı altında devam ettiği kısa bir süreç yaşanmıştır. 23 Haziran 2004 tarihi itibariyle ise birleşmeden doğan sinerjinin ifade edildiği yepyeni “Avea” markası, bu iki markayı temsilen piyasaya sunulmuştur. 15 Ekim 2004 tarihi itibariyle “TT&TİM İletişim Hizmetleri A.Ş” ticari ünvanı “Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.” olarak değişmiştir. GSM sektörünün en genç, dinamik ve alternatif operatörü olan Avea, Türkiye GSM pazarına ciddi bir rekabet ortamı getirmiştir. Türk Telekom’un %55 oranındaki hissesinin özelleştirme süreci Kasım 2005 itibariyle tamamlanmış, özelleştirme sonunda, Oger Telecom Türk Telekom’un %55 hissesine sahip olmuştur. Türk Telekom’un Avea’daki hisse oranı %89,99’dur. Avea’nın geri kalan %10,01’lik hissesi ise İş Bankası’na aittir.

Avea

Genel Müdürlük

Abdi İpekçi Cad. No:75 34367
Maçka / İstanbul
Tel: (+90) 212 – 460 1500

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir