Atos İş İlanları 2017

Atos 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Atos insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Atos iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

2013 sonu itibarıyla yıllık 10 milyar Euro gelir beyan eden uluslararası bilgi teknolojileri hizmetleri şirketi Atos SE (Societas Europaea), 66 ülkede 86.000 çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Farklı sektörlerden global müşterileri bulunan Atos; Danışmanlık ve Sistem Entegrasyonu, Düzenli Hizmetler (Managed Services) kapsamında IT hizmetleri sunmanın yanı sıra ödeme servisleri sektöründe Avrupa lideri, dünyanın da önce gelen kuruluşlardan olan Atos Worldline aracılığıyla da İşlem Hizmetleri sağlıyor.

Teknoloji alanındaki köklü uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle Atos, farklı sektörlerden müşterilerine IT çözümleri sunuyor: Üretim, Perakende ve Ulaşım, Kamu Sektörü ve Sağlık, Mali Hizmetler, Telekomünikasyon, Medya ve Kamu Hizmetleri (elektrik, su vb.)

Atos her zaman, gelişimi destekleyen ve kurumların geleceğin şirketlerini yaratmalarına katkıda bulunan iş teknolojilerine odaklanıyor. Olimpiyat Oyunları ve Paralimpik Oyunların global IT ortağı olan şirketin hisseleri NYSE Euronext Paris Borsası’nda işlem görüyor. Atos; Atos, Atos Consulting, Worldline ve Atos Worldgrid markaları altında faaliyet gösteriyor.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir