Atomika İş İlanları 2017

Atomika 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Atomika insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Atomika iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Servis Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1989 yılında kurulan ATOMİKA TEKNİK, kalite kontrol ve test cihazları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu tarihten itibaren günümüze kadar, güvenirliği, satış sonrası desteği ve eğitim faaliyetlerine verdiği önemle alanında bir marka haline gelmiş, müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımayı başarmış ve bu anlamda dünya markalarıyla kurumsal işbirliği yaparak, sektördeki son gelişmeleri ülkemize taşımış ve çözüm odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde etkinliğini arttırmıştır.

Genişleyen Ufuklar… Yeni Markalar…

ATOMİKA TEKNİK, kuruluşundan itibaren, materyal karakterizasyonu alanında önder firmalar olan İngiltere’den MALVERN ve Amerika’dan QUANTACHROME firmaları ile yine polarimetre ve refraktometre cihazları alanında lider olan SCHMIDT&HAENSCH firmasının temsilciliklerini başarı ile yürütmeye devam etmektedir.

2009 yılında ise, yine sektöründe öncü bir firma olan Hollanda’dan PANALYTICAL firmasının temsilciliğini üstlenmiş ve böylece XRF ve XRD spektrometre cihazlarını da ürün gamına katmıştır. Bu firmalara ait cihazlarının, ülkemizde çok yaygın ve başarı ile kullanılmalarını sağlayan ATOMİKA TEKNİK, bu çalışmalar kapsamındaki satış, teknik servis ve uygulama eğitimi faaliyetlerinde en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

GENERAL ELECTRIC firmasının Analytical Instruments birimi kapsamında üretilen SIEVERS marka TOC (Toplam Organik Karbon) cihazlarının temsilciliğini de uzun yıllardır üstlenen ATOMİKA TEKNİK, özellikle ilaç sektöründe kullanılan suların kontrolünde, belediyelerin içme suyu tesislerinin kontrolünde ve atık su tesislerinin kontrolünde çok önemli olan bu cihazların yıllardır satışını yapmaktadır. İlaç sektöründe temizlik validasyonu için de kullanılabilen bu cihazların daha efektif kullanımı için müşterilere gerekli teknik ve aplikasyon desteği de en iyi şekilde verilmektedir.

Kağıt, karton, oluklu mukavva ve plastik test cihazları konusunda lider bir firma olan TMI (Testing Machines Inc.) firmasının temsilciliğini 2011 yılında ATOMİKA TEKNİK üstlenmiş ve bu alanda müşterilerine satış ve teknik destek hizmeti vermeye başlamıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir