Atom Kablo İş İlanları 2017

Atom Kablo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Atom Kablo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Atom Kablo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İhracat Geliştirme Yöneticisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

ATOM KABLO’nun yayınladığı iş ilanları haricinde internet sitesinden yapılan başvurular da değerlendirmeye alınmaktadır. Kurumsal İletişim Bölümü yaptığı görüşmeler ve pozisyonun niteliğine en uygun elemanın seçimini gerçekleştirmektedir. Tüm özgeçmişler olası pozisyonlarda değerlendirmeye alınmaktadır.

ATOM KABLO kadrosunda yer almak isteyenler aşağıda başvuru formu aracılığı ile iş başvurularını yapabilirler.

Atom Kablo

1992 yılında kurulan ATOM KABLO, Türkiye’nin önde gelen kablo üreticisi ve ihracatçılarındandır. ISO 9001 ve ISO 14001 şartlarına uygun olarak oluşturup sürekli ve etkin olarak uyguladığı Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile, temelde çelik tel zırhlı bina enerji, tesisat ve kumanda kablolarına odaklanacak şekilde, ulusal ve uluslararası ve müşteriye özel standartlara göre kablo üretmektedir.

ATOM KABLO, kaliteye yönelik kanıtlanmış taviz vermeyen taahhüdüne yıllarca kazanılmış deneyimleriyle, iyileştirilmiş verimlilikleriyle ve sürekli gelişen yüksek katma değerli ürünleriyle, mükemmel bir güvene dayalı uzun vadeli iş ortaklıkları sağlayarak dünya çapındaki pazarlardaki konumunu kuvvetlendirmek amacıyla gerekli stratejilerini planlamakta ve gerçekleştirmektedir.

ATOM KABLO, Türkiye İhracatçılar Meclisinin ihracat rakamları üzerinden gerçekleştirdiği değerlendirmesinde geçtiğimiz sekiz senelik dönemde Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı arasında ve sektöründe ilk 5 üretici-ihracatçı arasında yeralmaktadır. İMMİB(İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Bİrliği) tarafından 2010 verilerine dayanarak kablo sektöründe 2010 yılında İhracat Yıldızı ikincilik ödülüne, 2006 ve 2011 yılında üçüncülük ödülüne layık görülmüştür. İstanbul Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” anketinde 2006, 2010 ve 2011 yıllarında ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almıştır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir