Atlas Jet İş İlanları 2017

Atlas Jet 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Atlas Jet insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Atlas Jet iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: KABİN MEMURU, Muhasebe Uzmanı, ENGELLİ PERSONEL, İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ, MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI, Kargo Memuru, Peyzaj Mimarı, Flying Service Chef, INTERLINE MUHASEBE UZMANI, MAKİNA TEKNİKERİ, SATIN ALMA, MAKİNA MÜHENDİSİ, MİMAR, Yönetici Asistanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiSecretcv.com

Kariyer

Atlasjet, İlk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Tarifeli Havayolu büyüme hedefiyle iç ve dış hatlarda sefer sayısını istikrarlı artıran Atlasjet, turizm ve havacılık sektöründe güvenilirliğini, liderliğini güçlenerek korumaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden IOSA tescilli Atlasjet, Uluslararası Hava Taşımacılığı birliği (IATA) üyesidir.

Uçuş ve yer emniyetini, yolcu memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan Atlasjet, operasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde sürekli gelişime değer vermektedir.

Büyüyen filomuzla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Niteliklerinize uygun pozisyonlara başvurunuzu bekliyoruz.

CV’leriniz uygun pozisyonlar için değerlendirilecek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçilecektir.

Atlas Jet Havacılık A.Ş.

Genel Müdürlük

Şenlikköy Mah.Yeşilköy Cad. No 9/A Florya Bakırköy / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 663 20 00 (pbx)
Faks: +90 212 663 27 51

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir