ATK İnşaat İş İlanları 2017

ATK İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ATK İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ATK İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: ATK İnşaat İş Başvuru Formu

Başvuru Kanalları: İş başvuru formunu doldurarak yanınızda ATK İnşaat’a müracaat edebilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Uzun vadede başarı, doğru kişilerin işe alınmasına ve çalışan sürekliliğine dayanır. İşe alım sürecindeki amacımız, müessesemizin  başarısına katma değer sağlayacak kişilerin organizasyonumuza dahil edilmesidir.

Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, proaktif, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişileri şirkete kazandırmaktır.
İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili Bölüm Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen mülakatlardan sonra, pozisyonun gerektirdiği kişilik envanteri ve yetkinlik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları bölümü son aşamaya kalan adayların referans araştırmalarını tamamlayarak iş teklifini gerçekleştirir.

ATK İnşaat Hakkında

ATK İNŞAAT, 1993 yılında kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir. Başlangıçta şirket ortaklarının profesyonel hayatlarında üstlendikleri çeşitli pozisyon ve deneyimleri ATK’nın kurulmasında bir temel olarak kullanılmıştır.

ATK İNŞAAT, bugün 18. yılını tamamlarken gerek Türkiye’de gerekse Dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği endüstriyel tesisler, sosyal ve kültürel binalar, hizmet binaları, otoyollar, havaalanları, oteller ve fabrika inşaatları konusunda oldukça deneyimli ve profesyonel teknik kadrolarıyla beraber 7.000 çalışan sayısına ulaşmış, kamu ve özel sektör otoritelerinin birçok farklı projede tercih ettikleri, deneyim ve tecrübesiyle kredibilitesini perçinlemiş bir şirkettir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir